CityHost.UA
Допомога і підтримка

Як заблокувати доступ до сайту з певної країни?

На серверах віртуального хостингу використовується модуль GeoIP, який дозволяє визначити країну походження відвідувачів сайту або будь-якого іншого трафіку, включаючи потенційно шкідливий на основі їхніх IP-адрес. Модуль GeoIP дозволяє з легкістю блокувати доступ до сайту для користувачів із конкретних країн, де, наприклад, зафіксовано надмірний обсяг шкідливого трафіку, DDOS атаки та інші загрози. Такий підхід робить можливим ефективне управління безпекою та забезпечує захист веб-сайту від потенційних загроз з різних частин світу, як от від країни-терориста росії, повертаючи відвідувачам HTTP помилку 403 Forbidden.

 

Модуль може працювати в одному з двох режимів роботи:

 

доступ дозволено з усіх країн, окрім — користувачі можуть отримати доступ з будь-якої країни, за винятком тих, які зазначено у списку заблокованих. Таким чином, можна ефективно фільтрувати шкідливий трафік з конкретних країн, наприклад, від країн-терористів.

 

доступ заблоковано з усіх країн, окрім — користувачі можуть отримати доступ тільки з певних країн, які вказані у списку дозволених. Наприклад, режим дозволяє дозволити доступ до сайту лише для відвідувачів з України, заблокувавши весь інший світовий трафік, що може бути корисно під час розподілених DDOS атак, що шкодять роботі сайту.

 

Де знайти модуль GeoIP

 

  1. перейдіть в панель керування хостингом
  2. Оберіть потрібний хостинг
  3. На вкладці Сайти знайдіть сайт, для якого потрібно використати модуль GeoIP
  4. Перейдіть на вкладку Безпека потрібного сайту
  5. Прокрутіть сторінку вниз та натисніть кнопку Редагувати всередині блоку Налаштування GeoIP

 

Використання модуля GeoIP

 

  1. У вікні взаємодії з модулем GeoIP оберіть один з двох режимів роботи, який потребує конкретно ваш випадок. Деталі про режими роботи описано вище на цій сторінці.
  2. Натисніть кнопку Обрати країни.
  3. Оберіть одну або декілька країн, що повинні опрацьовуватись модулем GeoIP. За потреби ви можете використати готові шаблони, такі як: країни Африки, Азії, Європи, Північної/Південної Америки, для цього просто клацніть необхідний шаблон. 
  4. Обравши необхідні країни натисніть кнопку Зберегти правило, після чого воно одразу розпочне діяти відповідно до обраного правила.

 

Корисна інформація

 

• Відвідувачі з країн, для яких спрацьовує правило отримуватимуть HTTP помилку 403 Forbidden (доступ заборонено)

• Для роботи правила необхідно додати хоча б одну країну до списку.


• Видалити країну зі списку можна клацнувши на хрестик біля її назви.


• Для повного вимкнення модуля й швидкого очищення списку країн необхідно натиснути червону кнопку Відключити.


Схожі статті