CityHost.UA
Допомога і підтримка

Який метод перевірки компанії обрати (DV, EV, OV)?

Обираючи платний SSL-сертифікат можна побачити, що вони також відрізняються методом перевірки компанії — DV, OV, EV. Від обраного методу перевірки залежатиме вартість кінцева вартість сертифіката та рівень його довіри.

 

Який тип обрати

 

Перевірка домену (DV) —  це найдешевший тип сертифіката, який перевіряє, чи дійсно сайт розміщується за адресою домену, і забезпечує захист даних всередині нього. Однак він не перевіряє компанію або особисті дані фізичної особи, яка подає заявку на цей тип сертифіката.

 

Перевірка організації (OV) — цей тип сертифіката є розширенням перевірки домену, описаної вище. Крім перевірки домену та забезпечення безпеки даних, що передаються, в цьому випадку також перевіряється компанія, що подала заявку на сертифікат.

 

Розширена перевірка (EV) — сертифікат забезпечує найвищий рівень безпеки, про що свідчить також його загальна назва, тобто повна аутентифікація. Він проходить детальну і ретельну перевірку центром сертифікації як домену, так і компанії, забезпечуючи довіру і 100% безпеку для користувачів сайту. 

 

Зверніть увагу

 

Генерація DV сертифікату найпростішою і займає менше всього часу, достатньо лише підтвердити право власності на домен одним з трьох запропонованих методів — DNS, файл на сайті або лист на електронну скриньку створену в домені.

 

Для сертифікатів OV та EV окрім верифікації домену виконується верифікація компанії за допомогою телефонного дзвінка і перевірки публічних даних з відкритих джерел. Наполегливо рекомендуємо вказувати актуальні дані в поля: адреси організації, індексу, номеру телефону, зокрема телефону, на котрий буде виконуватись сам телефонний дзвінок.