CityHost.UA
Допомога і підтримка

Як підтвердити замовлений SSL-сертифікат?

Платні SSL-сертифікати після замовлення проходять обовязковий процес верифікації для підтвердження того, що особа яка звертається за сертифікатом є справжнім власником домену. Верифікація SSL допомагає забезпечити, що лише власник домену може згенерувати сертифікат для нього, що своєю чергою, сприяє підвищенню рівня безпеки.

 

Для верифікації платних SSL сертифікатів застосовується 3 методи верифікації на вибір:

 

1. DNS верифікація — після замовлення SSL система запропонує розмістити на домені спеціальний DNS запис (TXT або CNAME). Якщо домен, для якого замовлено сертифікат розміщується на NS-серверах компанії Сітіхост — необхідні DNS записи буде створено автоматично і верифікація завершиться впродовж найближчого часу після чого ви зможете завантажити файли сертифіката. У випадку, якщо домен знаходиться на чужих NS-серверах — не забудьте попіклуватись про створення верифікаційних DNS записів, які можна побачити на сторінці замовленого сертифіката. Перевірка наявності на домені DNS запису відбувається кожні 15 хвилин.

 

2. FILE верифікація — система запропонує створити на сайті файл з певним текстовим вмістом, уважно вивчіть інструкцію щодо розміщення файлу на сторінці замовленого сертифіката. Перевірка наявності на сайті файлу відбувається кожні 15 хвилин.

 

3. EMAIL верифікація — для верифікації сертифіката буде відправлено листа з посиланням, клацнувши на яке верифікацію буде завершено. Зверніть увагу, що листа буде відправлено на скриньку admin@, яка повинна існувати в домені на час верифікації сертифіката. Скриньку можна створити й після замовлення, а на сторінці сертифіката знаходитиметься кнопка надсилання повторного листа, у випадку якщо його було втрачено.

 

Зверніть увагу!

 

Верифікація є обовязковою частиною замовлення SSL-сертифіката, не закінчивши верифікації сертифікат не буде активовано. Статус верифікації сертифіката видно на сторінці замовлення.

 

Після виконання умов верифікації статус сертифіката оновиться впродовж 30-90 хвилин. Якщо ви впевнені, що всі умови виконано, але статус сертифіката не змінюється впродовж тривалого періоду часу, будь ласка, зверніть за допомогою до нашої технічної підтримки.