CityHost.UA
Допомога і підтримка

Загальні питання/відповіді стосовно доменів

1. Коли запрацює домен після реєстрації?

Зазвичай активація новозареєстрованого домену триває 1-2 години без можливості прискорити даний процес, оскільки потрібен час на розповсюдження інформації про домен через DNS сервери всього світу, в тому числі повинен оновитись ваш особистий локальний DNS кеш (вашого комп'ютера, роутера чи провайдера). Час активації є індивідуальним для кожного користувача мережі Інтернет.

 

2. Як швидко запрацює домен після продовження/відновлення?

Зазвичай 1-2 години оскільки домену потрібен час на його повторну активацію в мережі (пункт 1 даної статті). Радимо не допускати деактивації домену завчасно його продовжуючи.

 

3. Я вніс(-ла) правки в DNS/NS записи домену, чому їх не видно?

Синхронізація змін у DNS записах домену не миттєвий процес, який в середньому триває 30-60 хвилин (проте може тривати й до 72-х годин), оскільки інформація про внесені зміни повинна розповсюдитись по DNS серверах всього світу, повинен оновитись DNS кеш вашого компютера, провайдера, роутера тощо. Процес аналогічний тому, який описано в пункті 1 даної статті.

 

4. Як отримати інформацію про будь-який домен?

Введіть домен в будь-який whois сервіс, наприклад у наш — cityhost.ua/whois, whois відобразить всю доступну публічну інформацію про домен, як от термін дії, дату реєстрації, NS сервери тощо.

 

5. Як дізнатись хостинг домену?

Зазвичай сайт домену завантажується з тих NS серверів, які відображено у whois домену (пункт 3 даної статті). Додатково можна дізнатись IP хостера та його найменування через сторонні сервіси, наприклад [ось через цей].