CityHost.UA
Допомога і підтримка

Верифікація міжнародних доменних імен

Якщо Ви є власником міжнародного доменного імені, наприклад в доменній зоні .com, .org, .info, .net тощо та отримали підозрілого електронного листа, в якому Вас просять клацнути на якесь посилання та верифікувати свої дані як власника домену — не лякайтесь, все добре, це стандартна практика в міжнародних доменних зонах.

 

Причиною отримання такого електронного листа є ICANN — міжнародний інтернет-регулятор доменних імен, що встановлює правила функціонування доменних імен та контролює доступність всього пов'язаного з доменними іменами по всьому світу. Правилами ICANN починаючи з січня 2014 року запроваджено додаткову верифікацію всіх міжнародних доменних імен, деталі можна прочитати на офіційному сайті ICANN [за посиланням]

 

Додаткова верифікація наразі потрібно у трьох випадках:

 

1. безпосередньо реєстрація нового домену;
2. трансфер домену до нового реєстратора
;
3. у випадку зміни контактних даних власника домену зазначених у whois, як от при передачі домену  іншому користувачеві.

 

На щастя, верифікація доволі проста і не вимагає ніяких складних дій — достатньо просто клацнути на відповідне посилання в отриманому листі й впевнитись, що на сторінці відобразився текст про успішну верифікацію.

 

Зазвичай подібні листи надсилаються з домену domainwhois-verification.com і верифікаційне посилання веде на цей же сайт. Тіло листа як і сайт відображається англійською мовою зі згадками ICANN, компанії Cityhost та Ваших даних власника домену.

 

Зверніть увагу! У випадку не дотримання вимог ICANN стосовно верифікації контактних даних домену його буде заблоковано, сайт перестане відображатись, а всі дії з доменом будуть заблоковані до моменту верифікації.

 

Про факт блокування домену говорять встановлені на домені NS сервери, наприклад — ns1.verification-hold.suspended-domain.com

 

Якщо ж Ви втратили листа, чи потрібно отримати нового листа для верифікації, будь ласка, зверніться до нашої технічної підтримки за допомогою.