CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен VINNICA.UA

Ми не реєструємо русифіковані домени для міст. Натомість пропонуємо зареєструвати домен з правильною українською транслітерацією vinnytsia.ua. Детальніше про дерусифікацію доменів ви можете прочитати за цим посиланням.

Показувати ціну vinnica.ua в

Вартість домену vinnica.ua
Продовження 369.00
Трансфер 108.00
Відновлення 318.00
Особливості vinnica.ua
IDN
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

Домени vinnica.ua відносяться до регіонального сегменту українського інтернету третього рівня. Серед переваг виділяють прив'язку до конкретного регіону і доступну ціну.

Реєстрація абсолютно вільна, обмеження відсутні. Щоб купити домен в vinnica.ua потрібна перевірка наявності вільного імені.

Для кого домен vinnica.ua?

Домени в vinnica.ua призначені в основному для жителів Вінниці та відповідної області. Однак, серед сайтів в vinnica.ua зустрічаються і інші ресурси, які або не мають регіональної прив'язки зовсім, або це не головна ознака для них.

Популярністю в доменній зоні vinnica.ua користуються ресурси алкогольної тематики, а також інформаційні та суспільно значущі сайти.

Серед причин популярності доменної зони vinnica.ua зазвичай виділяють:

Простота просування. Оскільки доменна зона vinnica.ua призначена для мешканців певних населених пунктів, пошукові системи прекрасно враховують цей фактор. Тому ресурс, розташований в доменній зоні vinnica.ua при інших рівних має переваги у видачі по місту в порівнянні з іншим сайтами. Цим може скористатися бізнес, а також некомерційні організації, що діють на зазначеній території. Також підприємства можуть купити адреси кількох доменних зон, в тому числі, vinnica.ua в тому випадку, якщо вони присутні в декількох регіонах. Перед реєстрацією необхідно упевнитися в наявності вільних найменувань.
Доступна ціна. Доменна зона реалізується за привабливою ціною. Таким чином можна отримати якісний адресу зі звучною звучанням в доменній зоні vinnica.ua за доступною ціною.

Трохи з історії домену vinnica.ua

Спочатку доменна зона vinnica.ua призначалася практично виключно для жителів однойменного міста. Однак, це швидко змінилося, оскільки в сегменті з'явилася велика кількість альтернативних ресурсів з тематиками, практично ніяк не прив'язаними до регіонів.

Відкрита реєстрація в vinnica.ua підтримувала цю тенденцію, як і довіра користувачів мережі.

Якщо ви хочете купити найменування в vinnica.ua, рекомендується звернутися в нашу компанію CityHost. Ми пропонуємо не тільки зазначені послуги, а й додаткові. Зокрема, ми розміщуємо сайти на хостингу, а також готові продовжити термін володіння ресурсом.

Слідкуйте за оголошеннями на нашому сайті.

Переваги реєстрації vinnica.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації vinnica.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен vinnica.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.