CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен UZHHOROD.UA

Реєстрація домена uzhhorod.ua за 99.00 грн.

Показувати ціну uzhhorod.ua в

Вартість домену uzhhorod.ua
Реєстрація 99.00
Продовження 299.00
Трансфер 177.00
Відновлення 598.00
Особливості uzhhorod.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

Домен UZHHOROD.UA — це регіональна доменна зона, заснована для розміщення сайтів Ужгорода. На цьому домені також можна публікувати веб-ресурси Закарпаття, але для цього існує ще один варіант — домен ZAKARPATTIA.UA, створений спеціально для обласних проектів. Ці два українські домени з’явилися зовсім нещодавно та значно розширили можливості закарпатських вебмайстрів, які бажають відобразити назву регіону в адресі свого сайту. 

Щоб купити домен Ужгорода, потрібно здійснити всього кілька кроків:

 • вибрати та перевірити доменне ім'я на доступність;

 • авторизуватися або зареєструватися в системі Cityhost;

 • заповнити форму замовлення;

 • оплатити послугу.

Керувати своїми доменами та продовжувати послуги ви можете у зручній панелі керування Cityhost нашої власної розробки. У ній же ви можете легко придбати дзеркальний домен у пару кліків. Ця функція може знадобитися для тих, хто використовує російськомовний домен UZHGOROD.UA для свого сайту. 

Cityhost із червня 2022 року не реєструє російськомовні домени, але ви можете продовжувати їх в нашій системі. Для українізації свого сайту рекомендується купити домен UZHHOROD.UA та перевести на нього сайт без втрати трафіку, скориставшись нашою інструкцією

Для яких сайтів підійде домен Ужгорода UZHHOROD.UA

Ви можете зареєструвати домен UZHHOROD.UA для будь-якого сайту, пов'язаного з містом Ужгород. Це можуть бути веб-ресурси комерційного або творчого спрямування, або ж пов’язані з місцевими громадськими, державними чи волонтерськими організаціями. Це можуть бути блоги про мандри або історію міста, сайти бронювання готелів або надання популярних послуг. Для реєстрації домену Ужгорода не потрібно засвідчувати офіційне оформлення бізнесу або фізичне перебування в регіоні, тож його може купити кожен охочий з будь-якої точки світу.

Трохи з історії ужгородського домену UZHHOROD.UA

Домен Ужгорода UZHHOROD.UA з’явився зовсім нещодавно — реєстрація в цій зоні відкрилася для користувачів 1 лютого 2024 року. Як засвідчив адміністратор домену UA Дмитро Кохманюк, це стало особливою подією в нашій доменній системі, адже UZHHOROD.UA — останній україномовний домен, впроваджений у використання. З його появою всі регіональні доменні зони мають імена з правильною українською транслітерацією назви міста.

Переваги реєстрації uzhhorod.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації uzhhorod.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен uzhhorod.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.