CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен TOWN

Реєстрація домена town за 1364.00 грн.

Показувати ціну town в

Вартість домену town
Реєстрація 1364.00
Продовження 1364.00
Трансфер 1061.00
Відновлення 5799.00
Особливості town
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 3

Домени .TOWN — ідеальне рішення для будь-яких міст

На сьогоднішній день в світі налічується більше 2,5 мільйонів міст. Серед них є і малі міста, і близько 400 міст-мільйонників. Місто зараз — це головний і найбільш привабливий для життя тип населеного пункту. З кожним роком кількість міст неухильно росте.

Будь-якому місту для успішного розвитку необхідно своє інтернет-простір. Саме тому з 2014 року розпочато реєстрацію доменних імен .TOWN. Домен TOWN є альтернативним доменом для доменної зони .CITY. Доменна зона .TOWN зручна для різноманітних проектів, пов'язаних з життям у вашому місті. Ви можете придбати цей домен як для сайтів громадської тематики або адміністративних державних структур, так і для сторінок, які розповідають про міську культуру і спосіб життя, різні події. Домен відмінно підійде будівельним компаніям і службам благоустрою.

Пропишіть ваше місто в зоні .TOWN

Зареєструвати домен в зоні .TOWN може будь-який користувач, будь то фізична особа або компанія. Ви можете розмістити на ньому інформаційний портал для мешканців міста та його гостей. Відмінним рішенням буде придбання даного домену для адміністративних загальноміських сайтів. Приватні особи можуть створити в цій зоні блог, присвячений життя в місті, а організації і фірми — просувати свої проекти та товари. Соцпроекти, новини, заходи, міська забудова, мода, урбанізація, політика — для всього цього підійде домен .town. Він підкреслить міську спрямованість та індивідуальність вашого сайту.

Переваги реєстрації town у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації town у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен town, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.