CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен CITY

Реєстрація домена city за 960.00 грн.

Показувати ціну city в

Вартість домену city
Реєстрація 960.00
Продовження 960.00
Трансфер 747.00
Відновлення 5330.00
Особливості city
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 3

Нові домени .CITY дають можливість зізнатися в любові до Вашого рідного міста, створивши сайт, присвячений йому. Відкрита реєстрація доменних імен в доменній зоні .СITY відкрита всього кілька років тому, в 2014 році, тому домен .CITY містить ще безліч вільних назв. Зона .CITY доступна для реєстрації як фізичним особам, так і юридичним всіх форм власності. Використання даного розширення дозволяє з першого погляду визначити спрямованість ресурсу, а також надає для сайту вищий рейтинг в міжнародних пошукових системах.

Для кого домен .CITY?

Для початку, зона .CITY розрахована на міські портали. Тепер Ви завдяки цій зоні можете вибрати відповідне доменне ім'я для сайту, де буде зібрана вся необхідна інформація про певному населеному пункті, його визначні пам'ятки, туристичні об'єкти, школах і університетах, або навіть медичних установах, бізнесі, промисловості і т.п.
Мрійники. Хочете купити домен і створити проект для вигаданого міста? У правилах реєстрації .CITY немає ніяких заборон.
Бізнесмени. Доменна зона .CITY пропонує купити першокласні веб-адреси для компаній, які прагнуть до відкритості, а також панелі області, календарі подій, нові ринки збуту.
Блогери. Такими перевагами може також скористатися будь-який автор блогу, присвяченого житлових будинків, транспортних засобів або особливостям проживання в квартирі. Можна створити блог і описувати в ньому спостереження про життя рідного міста. Словом, в .CITY простір для діяльності обмежується тільки вашою фантазією.
Стартапери. А оскільки зараз в Інтернеті доступні сотні нових розширень доменів, знайти адресу, відповідний вашим бізнес-цілям, ще ніколи не було так просто. Тому можна купити доменне ім'я .CITY і використовувати його в комерційних цілях, відкривши ресурс, пов'язаний з продажем міської нерухомості, рекламою і різними послугами. Відкрийте свою справу, станьте успішними.
Любителі поспілкуватися. Використовуйте веб-адреса .CITY для спілкування з городянами і гостями міста. Це може бути міський портал, на якому зібрана вся інформація про конкретному населеному пункті, включаючи місцеві.
Що примітно, можливе перенесення доменів .CITY, але для цього необхідний код авторизації перенесення. Для доменної зони .CITY також можлива зміна власника.

Трохи з історії домену .CITY

Вільно реєструватися в цій доменній зоні .CITY користувачі можуть з 8 жовтня 2014 року, а це означає, що в домені .CITY існує безліч вільних імен. Тому доменна зона .CITY є вільним майданчиком під реалізацію будь-яких Ваших ідей.

Переваги реєстрації city у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації city у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен city, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.