CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен TERNOPIL.UA

Реєстрація домена ternopil.ua за 369.00 грн.

Показувати ціну ternopil.ua в

Вартість домену ternopil.ua
Реєстрація 369.00
Продовження 369.00
Трансфер 260.00
Відновлення 860.00
Особливості ternopil.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

Реєстрація доменів в зоні TERNOPIL.UA

Популяризація інтернет-магазинів і профільних сайтів для продажу послуг виводять бізнес у всесвітній павутині на новий рівень. З таким попитом доменів залишається все менше і менше, а короткі і красиві назви давно зайняті іншими компаніями. Кожен підприємець хоче володіти привабливим доменним ім'ям. І це бажання базується не тільки на особистих запитах директора, але і на статистику продажів. Чим простіше і швидше запам'ятовується домен, тим більше покупців прийдуть подивитися на сайт, а потім і розкажуть друзям про товар.

Українська регіональний домен TERNOPIL.UA допоможе всім підприємцям підібрати красиве ім'я для сайту в Західній частині країни. Чому саме там? Деякі райони, наприклад, Тернопільська, за статистикою мають найменшу кількість реєстрацій доменних імен. Отже, там простіше знайти не зайняте красиве і невелике назва, підходяще для фірми. Зверніть увагу, що даний регіональний домен має і альтернативну зону з короткою назвою - TE.UA.

Придбати домен TERNOPIL.UA може як фізична особа, так і будь-яка компанія, що бажає розвивати бізнес на даній території. Стати володарем запам'ятовується домену – швидко, просто і зручно!

Переваги реєстрації ternopil.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації ternopil.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен ternopil.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.