CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен TE.UA

Реєстрація домена te.ua за 369.00 грн.

Показувати ціну te.ua в

Вартість домену te.ua
Реєстрація 369.00
Продовження 369.00
Трансфер 260.00
Відновлення 860.00
Особливості te.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

Te.ua - регіональний домен другого рівня. Доменна зона te.ua призначена для міста Тернопіль та навколишнього його області.

Реєстрація доменної зони te.ua відкрита для всіх бажаючих. На сьогоднішній день доменна зона te.ua - одна з найбільш швидко розвиваються в українському сегменті інтернету.

Для кого домен te.ua?

Доменна зона створена для жителів Тернополя, а також комерційних організацій, які працюють в зазначеному регіоні. Сьогодні доменна зона te.ua використовується і для інших цілей.

Зверніть увагу на закінчення адреси домену в доменній зоні te.ua. Воно дозволяє купити домен з вкрай широким вибором доступних адрес. Купити адреса в доменній зоні te.ua можна на термін від одного до десяти років.

Серед основних причин популярності доменної зони te.ua виділяють:

 • Просування. У сегменті легко просуватися, оскільки пошукові системи наділяють сайт перевагами в зазначеному регіоні. Таким чином регіональним структурам стає легко отримати потрібний трафік. Організації, що працюють на всій території України можуть купити регіональні домени в необмежених кількостях.
 • Доступна ціна. Адреса в сегменті te.ua обходиться зовсім недорого. У разі необхідності, власник ресурсу в te.ua може скористатися правом на приватне володіння.
 • Цільовий трафік. Реєстрація адреси в даному сегменті - найбільш вигідний спосіб отримання цільового трафіку. Однаково зручно для тих компаній, які працюють як з загальноукраїнським трафіком, так і з регіональним.
 • Інші причини придбання адреси в te.ua.

Трохи історії домену te.ua

Спочатку український сегмент te.ua призначався суто для жителів Тернополя та області. Однак, милозвучність назви і доступна вартість реєстрації значно змінили зазначене положення.

Сьогодні тут можна знайти як сайти окремих осіб, так і ресурси, що знаходяться у власності дрібного, середнього і великого бізнесу. Експерти передрікають подальший розвиток сегмента.

Сьогодні купувати адресу можна на термін від одного року до десяти років.

Щоб придбати за мінімальною ціною рекомендується скористатися послугами офіційного реєстратора - компанією CityHost. Ви можете також розмістити ресурс на нашому хостингу, продовжити термін володіння.

Слідкуйте за оновленнями на сайті щоб зробити придбання за найбільш вигідною ціною. Ми часто оголошуємо про акції і спецпропозиції.

Переваги реєстрації te.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації te.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен te.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.