CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен SITE

Реєстрація домена site за 1526.00 грн.

Показувати ціну site в

Вартість домену site
Реєстрація 1526.00
Продовження 1526.00
Трансфер 1187.00
Відновлення 5678.00
Особливості site
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 3

Домен .SITE - універсальний вибір для імені сайту

В новому десятилітті в Інтернеті з'явилася проблема нестачі доменних імен, що було пов'язано з ростом числа зареєстрованих сайтів при такій великій кількості зон верхнього рівня. Особливо не національних, а універсальних.

Це призводило до надмірного ускладнення назв нових сайтів, що позначалося на їх популярності і доступності. Деякі компанії були змушені реєструвати свої онлайн-представництва в «нестатусних» зонах.

У 2014 році стартувала програма New gTLD, метою якої було поступове введення великої кількості універсальних доменних зон. Нові доменні зони надають широкий вибір назв. Також більшість нових доменів має універсальне звучання.

Одним з таких доменів, відкритим до реєстрації в 2015 році є домен .SITE.

У чому плюси вибору домену в зоні .SITE?

 • Універсальність назви. Домен .SITE можна використовувати для сайта в будь-якій країні світу, без будь-якої національної чи географічної прив'язки, його ім'я підійде для організації будь-якої спрямованості, будь-якої тематики;
 • Вільна реєстрація. Реєстрація в зоні .SITE доступна як юридичним, так і фізичним особам. Громадянство теж не має ніякого значення;
 • Назва на свій вибір. Зрозуміло, частина доменів .SITE вже зайнята. Але, тим не менш при реєстрації доменного імені в зоні .site користувачеві надається значно більш широкий вибір, ніж при реєстрації в домені .com або інших «класичних» зонах.

Переваги реєстрації site у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації site у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен site, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.