CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен COM

Реєстрація домена com за 649.00 грн.

Показувати ціну com в

Вартість домену com
Реєстрація 649.00
Продовження 649.00
Трансфер 417.00
Відновлення 5239.00
Особливості com
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 3

.COM - публічний домен, один з перших в світі доменів верхнього рівня. Це наймасовіша міжнародна доменна зона, яка налічує понад 120 мільйонів доменів, що відповідає близько 70% від загальної кількості доменів в світі. За час його існування були делеговані десятки доменів верхнього рівня, в числі яких .BIZ, .NET, .ORG і інші, але вони не набули такої популярності.

Зареєструвати, продовжити реєстрацію домену та купити домен COM можуть всі бажаючі, без обмежень.

Реєстрація домену COM допускається на мовах нелатинських абеток (підтримка IDN), зокрема підтримує кирилічні символи.

Все, що вам потрібно зробити -  перевірити наявність вільного доменного імені в цій доменній зоні і зареєструвати його. Наша процедура покупки і реєстрації домену в цій доменній зоні в один клік максимально проста і проходить миттєво.

Для кого домен .COM?

Якщо вам важливі статусність, впізнаваність і звучність імені вашого домену, зареєструвати домен COM - те, що вам потрібно.

При створенні доменної зони .COM передбачалося, що домен буде доступний тільки комерційним організаціям, але пізніше ці обмеження були скасовані. Сьогодні вважається, що .COM чудово підходить для сайту будь-якої компанії, а також фізичної особи, різноманітної тематики та напрямку діяльності, без географічної прив’язки. Вільна реєстрація домену COM і відносно невисока вартість покупки і подовження реєстрації додали доменній зоні ще більшої популярності.

Всі дії з доменом повністю автоматизовані і проводяться через офіційних реєстраторів доменних імен, до яких відноситься і CityHost. Переконавшись, що бажане доменне ім'я вільне, поспішайте його зареєструвати, тому що конкуренція в цій міжнародній доменній зоні найбільша.

Цей домен підійде Вам, якщо Ваша мета:

 • зареєструвати доменне ім'я в найбільш впізнаваній і популярній доменній зоні,
 • створити сайт зі звучним ім'ям і привернути до нього увагу.

Трохи з історії домену .COM

Домен .COM - одна з перших доменних зон верхнього рівня, був делегований в січні 1985 року. Спочатку домен знаходився під управлінням Міністерства оборони США, яке згодом передало його приватній компанії. Перший домен в цій доменній зоні з'явився вже в березні 1985 року.

До середини 90-х років домен не користувався великою популярністю, так як умови реєстрації були обмежені тільки комерційними установами. Коли обмеження були зняті, домен швидко став набирати популярність у всьому світі. Незважаючи на те, що в багатьох країнах передбачені домени другого рівня, розташовані під національним доменом верхнього рівня, такі як COM.UA, домен .COM не втрачає своєї популярності.

Адміністратором доменної зони є компанія Verisign.

Переваги реєстрації com у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації com у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен com, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.