CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен ODESSA.UA

Ми не реєструємо русифіковані домени для міст. Натомість пропонуємо зареєструвати домен з правильною українською транслітерацією odesa.ua. Детальніше про дерусифікацію доменів ви можете прочитати за цим посиланням.

Показувати ціну odessa.ua в

Вартість домену odessa.ua
Продовження 299.00
Трансфер 180.00
Відновлення 598.00
Особливості odessa.ua
IDN
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

Odessa.ua це регіональний український домен. Реєстрація доменної зони допускається для всіх бажаючих. Також існує пільговий період продовження реєстрації домену в odessa.ua, який становить 20 днів.

На сьогоднішній день odessa.ua по праву вважається популярною доменною зоною.

Для кого домен odessa.ua?

Коли доменна зона odessa.ua тільки створювалася, передбачалося, що реєстрація в ній затребувана тільки для українських компаній. Згодом виявилося, що це не так. Реєстрація в odessa.ua також затребувана для тих компаній, які відкривають діяльність на території зазначеного регіону.

Купити ім'я в odessa.ua можна за привабливою ціною, до того ж всі операції повністю автоматизовані.

На сьогоднішній день доменна зона odessa.ua користується популярністю у тих людей, які хочуть:

 • Отримати звучний регіональний домен. Це однаково актуально як для комерційних організацій, які відкривають свою діяльність на території Одеси і області, так і для некомерційних структур.
 • Отримати красиве доменне ім'я. Зона odessa.ua вигідна можливістю підібрати дійсно гарне ім'я.
 • Придбати найменування в доменній зоні за вигідною ціною. Зона odessa.ua зручна привабливою ціною реєстрації.
 • Просунути без великих зусиль. Якщо купити ресурс в odessa.ua, значно полегшується просування в пошукових системах в конкретному регіоні. Цим можуть скористатися як загальнонаціональні організації, присутні в різних регіонах України, так і виключно одеські структури.
 • Інші причини. Зона активно розвивається. Користувачі можуть встигнути зареєструвати адресу в odessa.ua на вигідних умовах.

Трохи з історії домену odessa.ua

Хоча odessa.ua стала доступна користувачам більше 20 років тому, спочатку odessa.ua не користувалася значною популярністю. Пояснювалося це перш за все невеликою кількістю сайтів в інтернеті і спробами нових гравців просувати бренд і товар по всій Україні.

Згодом ситуація кардинально змінилося. Сучасні компанії стали реєструвати адресу в odessa.ua для просування в конкретному регіоні країни. При цьому, крім odessa.ua можна також реєструвати адреси в інших зонах для максимального охоплення аудиторії.

Купити можна за допомогою хостинг провайдера CityHost - зручного реєстратора доменних імен. Щоб придбати адреса в доменній зоні за найбільш вигідною ціною, стежте за офіційними оновленнями на сайті.

Переваги реєстрації odessa.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації odessa.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен odessa.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.