CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен ODESA.UA

Реєстрація домена odesa.ua за 99.00 грн.

Показувати ціну odesa.ua в

Вартість домену odesa.ua
Реєстрація 99.00
Продовження 299.00
Трансфер 180.00
Відновлення 598.00
Особливості odesa.ua
IDN
Час реєстрації До 24 годин
Максимальний строк реєстрації 2 роки
Мінімальна кількість символів в імені 1

Доменна зона ODESA.UA призначена для сайтів Одеси та Одеської області. Це домен третього рівня, який знаходиться у підпорядкуванні у головної національної зони України — UA.

Цей домен є дзеркальним до русифікованої версії ODESSA.UA, тобто однакові адреси у цих двох зонах може зареєструвати тільки один користувач. Але варто зазначити, що Cityhost із червня 2022 року не реєструє домени, засновані на російськомовному написанні українських назв міст. Тому радимо вам вибрати домен ODESA.UA, де назва Одеси відтворена згідно з правилами української транслітерації. 

Крім того, ви можете перевести вже існуючий сайт зі старого домену ODESSA.UA на більш актуальний ODESA.UA, і при цьому зберегти свій трафік. Для дерусифікації домену свого сайту скористайтеся нашою інструкцією

Для яких сайтів підійде домен Одеси ODESA.UA

Використовується доменна зона ODESA.UA для того, щоб створювати адреси сайтів, що представляють компанії або різні організації Одеси та Одеської області, включаючи офіційні адміністративні ресурси.

Зареєструвати домен ODESA.UA можуть юридичні або фізичні особи, і зовсім необов'язково, щоб користувач проживав в Одесі або навіть Україні. При цьому реєстрація досить проста, а вартість ODESA.UA доволі низька, що також можна віднести до переваг домену.

Для яких сайтів варто купити домен ODESA.UA:

 • Сайти бізнесу в Одесі — ресторанів, тренажерних залів, салонів краси, автомайстерень на інших. Завдяки домену користувачі одразу зрозуміють, що заклад розташований в їхньому місті. 

 • Веб-ресурси місцевих некомерційних організацій — волонтерських фондів, державних установ, шкіл, творчих об’єднань тощо. 

 • Блоги, присвячені Одесі — про цікаві місця, історію, видатних особистостей, а також огляди послуг або товарів. 

 • ЗМІ, сайти новин Одеси. 

Завдяки домену ODESA.UA ви зможете надати сайту неповторний одеський колорит та отримати хороший локальний трафік із пошукових систем.

Трохи з історії одеського домену ODESA.UA

Першим у 1990-1991 році з’явився ODESSA.UA, який спочатку існував тільки як поштова адреса. У 1994 році він став відкритий для реєстрації всім користувачам мережі. У 1998 році з’явився ще один, скорочений домен для Одеси — OD.UA

Але в інтернет-спільноті неодноразово порушувалося питання необхідності створення одеського домену з правильною українською транслітерацією. У 2011 році відкрилася реєстрація в доменній зоні ODESA.UA. Відтоді всі охочі можуть легко купити домен Одеси в Cityhost або іншого реєстратора — він недорогий, але технічно надійний та добре підходить для просування.

Переваги реєстрації odesa.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації odesa.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен odesa.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.