CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен OD.UA

Реєстрація домена od.ua за 299.00 грн.

Показувати ціну od.ua в

Вартість домену od.ua
Реєстрація 299.00
Продовження 299.00
Трансфер 180.00
Відновлення 598.00
Особливості od.ua
IDN
Час реєстрації До 24 годин
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

OD.UA - регіональний географічний домен другого рівня загального призначення для міста Одеса. Це публічний домен, який є складовою частиною основного українського домену .UA. Домен OD.UA можуть зареєструвати, купити і продовжити його реєстрацію юридичні та фізичні особи всіх форм власності, громадяни і резиденти України без обмежень, як правило, бізнес-або громадська діяльність яких пов'язана з Одеським регіоном.

Домен OD.UA реєструється в найстисліші терміни. Він підтримує як символи латинського алфавіту, так і кирилічні символи.

Домен дозволяє проводити трансфери (перенесення домену) від одного реєстратора до іншого.

Реєстрація OD.UA проводиться на 1-2 роки, максимальний термін реєстрації - 10 років. Все, що вам потрібно зробити - це перевірити наявність вільного доменного імені в цій доменній зоні і зареєструвати його. Наша процедура покупки і реєстрації домену в цій доменній зоні в один клік максимально проста.

Якщо ви шукаєте гарний домен для сайту в Одесі, рекомендуємо також звернути увагу на домен ODESA.UA - ця доменна зона створена на основі правильного україномовного написання назви міста та відповідає правилам сучасної української транслітерації.

Для кого домен OD.UA?

Зручність реєстрації домену в доменній зоні OD.UA полягає в тому, що домен відразу вкаже на географічне розташування вашої діяльності. Таким чином, цей домен відмінно підійде для сайту будь-якої компанії і тематики, а також для сайтів і сторінок фізичних осіб, які проживають і працюють в Одеському регіоні.

Відносна незайнятість, легкість реєстрації, що не вимагає додаткових документів, і привабливе звучання домену стали причиною його популярності.

"Регіональний" домен часто може стати відмінним доповненням або навіть альтернативою популярним і більш дорогим національним доменам, таким як: COM.UA або NET.UA.

Всі дії з доменом повністю автоматизовані, і проводяться через реєстраторів доменних імен.

Цей домен підійде Вам, якщо Ваша мета:

 • Отримати переважно український трафік з акцентом на географічне розташування вашої діяльності в Одеському регіоні.
 • Створити сайт зі звучним ім'ям і привернути до нього увагу.
 • Купити відносно недорогий домен в одній з найпопулярніших доменних зон України.

Трохи з історії домену OD.UA

Вперше домен OD.UA був делегований в березні 1997 року, коли Українською Інтернет-спільнотою було прийнято рішення про введення альтернативних доменів в зоні .UA, щоб спростити ім'я домену та уникнути збоїв в транслітерації. Так з'явився домен .OD.UA, що функціонує донині нарівні з доменом ODESSA.UA. Домен був делегований в інтересах ділових і громадських організацій, а також фізичних осіб, які пов'язують свою діяльність територіально з Одеським або Південним регіоном України, тому що Одеса - найбільше місто регіону.

Завдяки великій кількості вільних і відомих імен, домен швидко набув популярності. Сьогодні його все частіше реєструють в якості другого домену для уникнення шахрайства з боку недобросовісних конкурентів або в якості доступної альтернативи національним доменам. На сьогодні зареєстровано близько 5 тисяч доменних імен в даній доменній зоні.

Переваги реєстрації od.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації od.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен od.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.