CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен MYKOLAIV.UA

Реєстрація домена mykolaiv.ua за 99.00 грн.

Показувати ціну mykolaiv.ua в

Вартість домену mykolaiv.ua
Реєстрація 99.00
Продовження 299.00
Трансфер 139.00
Відновлення 598.00
Особливості mykolaiv.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 1 роки
Мінімальна кількість символів в імені 0

MYKOLAIV.UA — це український домен, призначений для розміщення сайтів Миколаєва та Миколаївської області. 

Для доменної зони третього рівня MYKOLAIV.UA доступна вільна реєстрація доменів в Україні та за кордоном як для юридичних, так і для фізичних осіб. На відміну від зони першого рівня .UA, для отримання цього домену не потрібно надавати документів, які підтверджують офіційний статус компанії.  

Для придбання домену MYKOLAIV.UA потрібно лише перевірити, чи вільна обрана адреса та пройти просту процедуру автоматичної реєстрації, яка займає всього декілька хвилин. 

Кому підійде миколаївська доменна зона MYKOLAIV.UA

Ви можете зареєструвати домен MYKOLAIV.UA, якщо плануєте створити сайт для мешканців Миколаєва та області. Це може бути веб-ресурс будь-якої тематики, яка стосується регіону:

 • Місцевий бізнес — ресторани, SPA-салони, виробничі підприємства, спортивні заклади;

 • Благодійні та волонтерські організації, які працюють в місті та області;

 • Державні та приватні заклади освіти — школи, дитсадки, університети;

 • Регіональні новинні сайти або філії всеукраїнських ЗМІ; 

 • Локальні розважальні платформи;

 • Історичні та краєзнавчі сайти Миколаєва та області тощо. 

Мінімальний термін реєстрації домену — 1 рік, максимальний — 10 років. Оформлюючи адресу, створіть своє унікальне доменне ім’я за допомогою латинських літер та цифр (допустиме використання дефісу). 

Домен у зоні MYKOLAIV.UA буде корисний для розвитку сайту з наступних причин: 

 • Невисока ціна. Українські домени третього рівня — найдешевші серед усіх. Їх можуть дозволити собі представники малого бізнесу або початкуючі веб-майстри.

 • Місцевий домен міста Миколаїв допомагає ефективно просувати сайт в Google саме в тому регіоні, де ви працюєте. Наприклад, якщо користувач інтернету запитуватиме в пошуковій системі доставку піци або СТО, в першу чергу він отримає у видачі сайти, найближчі до нього за локацією.

 • Більше цільових переходів з пошукових систем. Сайт на домені MYKOLAIV.UA будуть частіше відкривати люди з Миколаєва та області, які є вашою цільовою аудиторією, що зменшить кількість «порожніх» кліків та покращить поведінкові фактори в Google.

Трохи з історії домену Миколаєва MYKOLAIV.UA

Домен MYKOLAIV.UA був відкритий для реєстрації 1 жовтня 2022 року. До того в українському інтернеті для Миколаєва існували тільки русифікована версія NIKOLAEV.UA та скорочена MK.UA. Нова доменна зона працює як дзеркальна до двох існуючих. Тобто, вже маючи домен в одній із зон, ви можете зареєструвати адресу з такою ж назвою й у двох інших — причому зробити це можете тільки ви. Це є дієвим захистом від створення сайтів-клонів конкурентами або кіберсквотерами, саме тому право реєструвати співзвучні адреси на трьох миколаївських доменах залишається за одним клієнтом. 

Зареєструвати нову адресу можна в тому разі, якщо вона вільна в усіх трьох зонах.

Важливо знати, що з 2022 ми вже не реєструємо, але продовжуємо російськомовні домени, зокрема NIKOLAEV.UA. Ви не зможете купити такий домен у нашій системі, але зможете його продовжити. Якщо ви шукаєте новий домен — рекомендуємо зареєструвати MYKOLAIV.UA, адже в ньому відтворена назва міста Миколаїв у правильній українській транслітерації.

Для отримання домену зверніться до реєстратора доменних імен Cityhost. Ми пропонуємо помірні ціни та високу якість послуг, а також швидкий хостинг для розміщення ваших сайтів.

Переваги реєстрації mykolaiv.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації mykolaiv.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен mykolaiv.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.