CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен MK.UA

Реєстрація домена mk.ua за 299.00 грн.

Показувати ціну mk.ua в

Вартість домену mk.ua
Реєстрація 299.00
Продовження 299.00
Трансфер 180.00
Відновлення 598.00
Особливості mk.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 1 роки
Мінімальна кількість символів в імені 0

Домен mk.ua відноситься до української доменної зони третього рівня. Будь-які обмеження щодо реєстрації відсутні, купити домен mk.ua може абсолютно будь-який бажаючий.

Щоб купити домен mk.ua, достатньо перевірити вільні адреси і приступити до реєстрації.

Для кого mk.ua?

Домен mk.ua призначений для жителів міста Миколаїв і Миколаївської області. Зареєструвати домен mk.ua можна на термін від одного року до десяти років. Серед допустимих символів присутні латинські символи та числа.

Оформляється адреса в доменній зоні mk.ua доволі швидко, проте в окремих випадках термін може збільшуватися до п'яти днів.

Реєстрація адреси в доменній зоні mk.ua затребувана як бізнесом, так і простими людьми. Останні вирішують купити ім'я в mk.ua завдяки красивому звучанню і можливості розмістити ресурс практично на будь-яку тематику.

На сьогоднішній день доменна зона mk.ua користується популярністю з наступних причин:

 • Можливість отримати загальноукраїнський або суто регіональний трафік. Пошукові системи знають доменну зону mk.ua як регіональну, а значить наділяють вказаний ресурс певними перевагами при просуванні. Відвідувачі також з більшою ймовірністю зайдуть на комерційний ресурс, розташований в їхньому регіоні. Бізнес, присутній в різних містах, може використовувати кілька доменних зон, зокрема й mk.ua.
 • Звучне ім'я. Доменна зона mk.ua дозволяє розмістити ресурс практично на будь-яку тему. Це зручно.
 • Доступна ціна. Доменна зона mk.ua відкриває можливість отримати дійсно хорошу адресу за мінімальною ціною у сегменті, який швидко розвивається. Відомо, що користувачі висловлюють довіру до вказаних адрес.

Трохи з історії mk.ua

Хоча спочатку mk.ua призначалася практично виключно для жителів Миколаєва, з часом тут стали з'являтися ресурси, орієнтовані на українців в цілому, а потім і на представників колишнього СНД та іншого близького зарубіжжя.

Сьогодні mk.ua відноситься до сегменту українського інтернету, який швидко розвивається, і у кожного є можливість отримати тут собі ім'я.

Щоб це зробити, зверніться до Cityhost — реєстратора доменних імен. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці та додаткові послуги. Зокрема, якісний хостинг для ваших ресурсів і супутнє обслуговування.

Слідкуйте за оновленнями на сайті. Ми регулярно оголошуємо про нові акції і спецпропозиції.

Переваги реєстрації mk.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації mk.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен mk.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.