CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен LVIV.UA

Реєстрація домена lviv.ua за 299.00 грн.

Показувати ціну lviv.ua в

Вартість домену lviv.ua
Реєстрація 299.00
Продовження 299.00
Трансфер 260.00
Відновлення 1400.00
Особливості lviv.ua
IDN
Час реєстрації До 24 годин
Максимальний строк реєстрації 2 роки
Мінімальна кількість символів в імені 1

LVIV.UA - регіональний географічний домен другого рівня загального призначення для Львівського регіону. Це публічний домен, який є складовою частиною основного українського домену .UA. Домен LVIV.UA можуть зареєструвати, купити і подовжити його реєстрацію юридичні та фізичні особи всіх форм власності, громадяни і резиденти України без обмежень, як правило, бізнес-або громадська діяльність яких пов'язана з містом Львів.

Домен LVIV.UA реєструється в найстисліші терміни. Він підтримує тільки символи латинського алфавіту, та не підтримує кириличні символи.

Домен дозволяє проводити трансфери (перенесення домену) від одного реєстратора до іншого.

Реєстрація LVIV.UA проводиться на 1 рік, максимальний термін реєстрації - 2 роки. Все, що вам потрібно зробити - це перевірити наявність вільного доменного імені в цій доменній зоні і зареєструвати його. Наша процедура покупки і реєстрації домену в цій доменній зоні в один клік максимально проста.

Для кого домен LVIV.UA?

Зручність реєстрації домену в доменній зоні LVIV.UA полягає в тому, що домен відразу вкаже на географічне розташування вашої діяльності. Таким чином, цей домен відмінно підійде для сайту будь-якої компанії і тематики, а також для сайтів і сторінок фізичних осіб, які проживають і працюють у Львівському регіоні.

Відносна незайнятість та легкість реєстрації, що не вимагає додаткових документів, і привабливе звучання домену стали причиною його популярності.

"Регіональний" домен часто може стати відмінним доповненням або навіть альтернативою популярним і більш дорогим національним доменам, таким як: COM.UA або NET.UA.

Всі дії з доменом повністю автоматизовані і проводяться через реєстраторів доменних імен.

Цей домен підійде Вам, якщо Ваша мета:

 • Отримати переважно український трафік з акцентом на географічне розташування вашої діяльності у Львівському регіоні.
 • Створити сайт зі звучним ім'ям і привернути до нього увагу.
 • Купити відносно недорогий домен в одній з найпопулярніших доменних зон України.

Трохи з історії домену LVIV.UA

Вперше домен LVIV.UA був делегований в 1995 році в інтересах ділових і громадських організацій, а також фізичних осіб, які пов'язують свою діяльність територіально зі Львівським або Західним регіоном України, тому що Львів - найбільше місто регіону.

Завдяки великій кількості вільних і красивих імен, домен швидко набув популярності. Сьогодні його все частіше реєструють в якості другого домену для уникнення шахрайства з боку недобросовісних конкурентів або в якості доступної альтернативи національним доменам. На сьогодні зареєстровано понад 5 тисяч доменних імен в даній доменній зоні.

Переваги реєстрації lviv.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації lviv.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен lviv.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.