CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен KS.UA

Реєстрація домена ks.ua за 369.00 грн.

Показувати ціну ks.ua в

Вартість домену ks.ua
Реєстрація 369.00
Продовження 369.00
Трансфер 112.00
Відновлення 332.00
Особливості ks.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

Доменна зона ks.ua належить до регіональних доменах другого рівня і призначена для жителів Херсона і області. На сьогоднішній день доменна зона ks.ua це одна з найбільш швидко розвиваються доменних зон України.

Реєстрація в доменній зоні ks.ua відкрита для всіх бажаючих, які б то не було переваги або заборони відсутні.

Для кого домен ks.ua?

Доменна зона ks.ua спочатку призначалася для жителів міста і області. Однак, милозвучність доменної зони зробила реєстрацію домену тут вкрай вигідною. Доменна зона в однаковій мірі підходить як представникам бізнесу, так і фізичним особам.

Деякі компанії вибирають доменну зону ks.ua як одну з багатьох. Зазвичай це відбувається в разі орієнтації компанії на загальноукраїнський ринок. Тоді в кожному регіоні зручно мати власне електронне представництво.

Крім зазначених вище причин існують і інші для того щоб купити домен ks.ua. Серед основних:

Доступна ціна. Купити домен ks.ua - вигідно. Вартість невелика, при цьому максимальний термін становить десять років. Це важлива причина для того, щоб купити ks.ua.
Просування. Ресурс, розташований серед ks.ua має переваги для просування в зазначеному регіоні.
Звучне ім'я. Коротке закінчення в адресі ks.ua відкриває можливість створення ресурсу практично будь-якої спрямованості.
Отримання регіонального і українського трафіку. Актуально для комерційних або громадських організацій.

Трохи з історії домену ks.ua

Ks.ua дає можливість реєстрації адреси на другому рівні. З огляду на гарне звучання ресурсів з закінченням на ks.ua, це відразу призвело до величезної популярності. З огляду на можливість придбання терміном на десять років, нічого дивного в тому, що регіональний сегмент інтернету став швидко розвиватися.

Сьогодні ks.ua багата сайтами комерційних організацій, а також ресурсами фізичних осіб. Планується подальший розвиток зазначеного сегменту всесвітньої павутини.

Щоб стати власником адреси в ks.ua, досить звернутися до нас - офіційному реєстратору CityHost. Ми пропонуємо гідні ціни, надійна співпраця. Додайте сайт на хостингу, продовжите або перенесіть.

Щоб зробити придбання за максимально вигідними цінами слідкуйте за оновленнями на нашому сайті. Ми регулярно повідомляємо про нові акції або спецпропозиції.

Переваги реєстрації ks.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації ks.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен ks.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.