CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен KROPYVNYTSKYI.UA

Реєстрація домена kropyvnytskyi.ua за 99.00 грн.

Показувати ціну kropyvnytskyi.ua в

Вартість домену kropyvnytskyi.ua
Реєстрація 99.00
Продовження 219.00
Трансфер 170.00
Відновлення 320.00
Особливості kropyvnytskyi.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

Домен KROPYVNYTSKYI.UA призначений для сайтів міста Кропивницький (раніше Кіровоград) та Кіровоградської області. Це географічний домен третього рівня, підпорядкований національній доменній зоні UA. 

Домен KROPYVNYTSKYI.UA є дзеркальним до KIROVOGRAD.UA. Це означає, що вони взаємно зарезервовані між собою і купівля доменів у цих двох доменних зонах доступна тільки одному користувачеві.

Якщо ви вже маєте сайт на домені KIROVOGRAD.UA — рекомендуємо зареєструвати домен  KROPYVNYTSKYI.UA та перевести на нього сайт без втрати трафіку, скориставшись нашою інструкцією. Так ви зможете підтримати наш рух із дерусифікації доменної системи і розвивати сайт із дійсно українською адресою. 

Кому підійде домен Кропивницького KROPYVNYTSKYI.UA

Купити домен KROPYVNYTSKYI.UA варто веб-майстрам та власникам сайтів, присвячених бізнесу, громадському руху, волонтерським ініціативам, творчим організаціям міста Кропивницький. Також домен Кропивницького підійде для розвитку особистого блогу, сайту про мандри або історичні місця регіону. 

Переваги реєстрації домену KROPYVNYTSKYI.UA:

 • Це нова зона, реєстрація в якій відкрилася тільки у 2023 році. У ній є багато вільних адрес, які вже не знайдеш у популярних зонах на кшталт .com.

 • Це один із найдешевших доменів, але при цьому він такий же технічно надійний та ефективний для SEO-просування, як і будь-який дорогий домен. 

 • Наявність локального домену покращує позиції у місцевій видачі. Наприклад, якщо сайт вашого бізнесу розміщений на домені KROPYVNYTSKYI.UA, він буде видаватися для жителів Кропивницького вище, ніж такий же місцевий сайт на загальному домені. 

 • Адреса вашого сайту матиме сучасний вигляд та проукраїнський настрій, адже стара адреса KIROVOGRAD.UA вже неактуальна. 

Трохи з історії домена Кіровоградської області KROPYVNYTSKYI.UA

Раніше для користувачів з Кропивницького існували тільки дві доменні зони — KIROVOGRAD.UA, у якій відображувалася радянська назва Кіровоград, і скорочений домен KR.UA, який і досі є доволі популярним. 

Місто проіснувало з радянською назвою Кіровоград з 1939 по 2016 року, після чого нарешті було перейменоване на честь українського письменника і театрального діяча Марка Кропивницького. 

У тому ж 2016 році адміністратор домену UA делегував домен KROPYVNYTSKYI.UA, але реєстрація в ньому була відкрита для користувачів лише у травні 2023 року.

Тепер будь-який власник сайту може отримату адресу, в якій одночасно зафіксована оновлена назва міста і прізвище відомого митця Кропивницького, якого називають «батьком українського театру». 

Переваги реєстрації kropyvnytskyi.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації kropyvnytskyi.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен kropyvnytskyi.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.