CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен KR.UA

Реєстрація домена kr.ua за 150.00 грн.

Показувати ціну kr.ua в

Вартість домену kr.ua
Реєстрація 150.00
Продовження 150.00
Трансфер 100.00
Відновлення 300.00
Особливості kr.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

KR.UA - регіональна доменна зона міста Кропивницький (колишній Кіровоград) та Кіровоградській області. Спочатку передбачалося, що домени будуть делеговані виключно для жителів конкретного регіону. Подальший розвиток показав: доменна зона KR.UA користується попитом з боку користувачів, а тому рекомендовано використовувати доменну зону KR.UA всім без винятку. Для розміщення сайтів міста Кропивницький також добре підійде нова доменна зона KROPYVNYTSKYI.UA, яка відкрилася для реєстрації в 2023 році.

Станом на 2018 рік реєстрація домену KR.UA відкрита всім бажаючим. Будь-який представник бізнесу, некомерційної організації або приватна особа може купити домен в KR.UA.

Мінімальний термін реєстрації становить один рік. Купити домен в KR.UA можна також на два роки. Існує можливість продовження.

Перед тим, як звернутися за реєстрацією домену в KR.UA, необхідно переконатися в доступності імені потрібного домену. Після цього можна купити адресу в доменній зоні KR.UA.

Для кого KR.UA?

Доменна зона KR.UA однаково добре підійде приватному бізнесу, некомерційним організаціям і фізичним особам. Доменна зона KR.UA вже включає в себе безліч розважальних, пізнавальних ресурсів.

Пошукові системи враховують, що доменна зона KR.UA призначена спеціально для Кропивницького та Кіровоградської області. Тому сайти, розташовані в цій зоні, мають пріоритет при ранжуванні по регіональним запитам.

Також KR.UA пропонує потенційним власникам безліч красивих імен, серед яких можна підібрати найбільш відповідне.

Додаткова перевага - доступна ціна. У KR.UA можна отримати гарну і звучну адресу майбутнього сайту за відносно низькою ціною. Це вигідно для споживачів і тому KR.UA - сегмент інтернету, який активно розвивається.

Трохи з історії KR.UA

KR.UA спочатку з'явилася як регіональна доменна зона, частина загальноукраїнського мережевого простору.

Подальший розвиток інтернету вплинув на початкові плани. Тоді дозволили реєстрацію жителям інших регіонів. Станом на 2018 рік придбати адресу може будь-хто, незалежно від місця проживання або громадянства.

CityHost пропонує вигідні умови покупки і реєстрації KR.UA. Швидке оформлення нової адреси, доступні ціни, якісне обслуговування - ознаки, що відрізняють нас від інших реєстраторів і постачальників послуг хостингу.

CityHost - це не тільки офіційний реєстратор доменних імен, за допомогою якого можна придбати адресу в KR.UA, але і компанія, що надає послуги хостингу, оренди виділених і віртуальних серверів.

Переваги реєстрації kr.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації kr.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен kr.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.