CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен KIEV.UA

Ми не реєструємо русифіковані домени для міст. Натомість пропонуємо зареєструвати домен з правильною українською транслітерацією kyiv.ua. Детальніше про дерусифікацію доменів ви можете прочитати за цим посиланням.

Показувати ціну kiev.ua в

Вартість домену kiev.ua
Продовження 399.00
Трансфер 199.00
Відновлення 698.00
Особливості kiev.ua
IDN
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

KIEV.UA - регіональний домен другого рівня загального призначення. Це публічний домен, який є складовою частиною основного українського домену .UA. Зареєструвати домен KIEV.UA, а також продовжити його реєстрацію можуть юридичні та фізичні особи всіх форм власності без обмежень, бізнес- або суспільна діяльність яких, як правило, пов'язана з Києвом.

Реєстрація домену kiev.ua відбувається в найстисліші терміни. Він підтримує як символи латинського алфавіту, так і кирилічні символи.

Домен дозволяє проводити трансфери (перенесення домену) від одного реєстратора до іншого.

Все, що вам потрібно зробити для покупки - це перевірити наявність вільного доменного імені в цій доменній зоні і зареєструвати його. Наша процедура покупки і реєстрації домену в цій доменній зоні в один клік максимально проста.

Для кого домен KIEV.UA?

Зручність реєстрації домену в доменній зоні KIEV.UA полягає в тому, що домен відразу вкаже на географічне розташування вашого підприємства. Таким чином, цей домен відмінно підійде для сайту будь-якої компанії і тематики, а також для сайтів і сторінок фізичних осіб, які проживають і працюють в Києві.

Відносна незайнятість, легкість реєстрації, що не вимагає додаткових документів, і привабливе звучання домену стали причиною його популярності.

Важливо відзначити, що покупка домену KIEV.UA автоматично призведе до резервування такого ж доменного імені в доменній зоні KYIV.UA. Часто "столичний" домен купують як синонім до основного домену, розташованого, наприклад, в найпопулярніших доменних зонах COM.UA або .UA і, таким чином, захищають свій бізнес в Мережі від конкурентів.

Всі дії з доменом повністю автоматизовані і проводяться через реєстраторів доменних імен.

Цей домен підійде вам, якщо ваша мета:

 • отримати переважно український трафік,
 • створити сайт зі звучним ім'ям і привернути до нього увагу,
 • купити відносно недорогий домен в одній з найпопулярніших доменних зон України.

Трохи з історії домену KIEV.UA

Домен KIEV.UA був делегований в 1994 році в інтересах ділових і громадських організацій, а також фізичних осіб, які пов'язують свою діяльність територіально з Київським регіоном.

Завдяки великій кількості вільних і звучних імен, домен швидко набув популярності. Сьогодні його все частіше реєструють в якості другого домену для уникнення шахрайства з боку недобросовісних конкурентів.

У 2015 році компанією "Хостмастер", адміністратором домену, був делегований домен KYIV.UA. Обидва домени працюють спільно - коли реєструється будь-яке ім'я в одному з них, система реєстрації автоматично бронює для покупця аналогічне ім'я в іншому домені.

Переваги реєстрації kiev.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації kiev.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен kiev.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.