CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен KHERSON.UA

Реєстрація домена kherson.ua за 170.00 грн.

Показувати ціну kherson.ua в

Вартість домену kherson.ua
Реєстрація 170.00
Продовження 170.00
Трансфер 114.00
Відновлення 340.00
Особливості kherson.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

Домени KHERSON.UA

Регіональний домен KHERSON.UA відноситься до українських доменів третього рівня, і відноситься до частини української доменної зони .UA. Це більш коротка і гарна альтернатива для обласного домену KHERSON.UA.

Особливості домену KHERSON.UA

Доменне ім'я KHERSON.UA розроблена спеціально для офіційних представництв та підприємств Херсонської області. Використовувати такий варіант домену можуть як фізичні, так і юридичні особи, включаючи різні громадські організації або співдружності.

Вільне використання домену KHERSON.UA не регулюється контролюючими органами, та призначається, в першу чергу, для мешканців та представників саме цього регіону. Реєструється доменне ім'я на термін від 1 до 10 років, та найголовніше в цьому процесі реєстрації - для початку перевірити можливість використання імені.

Наявність вільного імені можна перевірити за допомогою відповідного сервісу на сайті, після чого необхідно просто оформити заявку на його використання. Коли послуга буде оплачена, ім'я зникає з списку доступних в базі даних.

Ціна питання

Домен KHERSON.UA може бути використаний мешканцями будь-якої країни, однак використання цього доменного імені є платною послугою, і це необхідно пам'ятати. Послуга оплачується на вибраний період часу, і обходиться досить недорого. Це більш довга альтернатива для обласного домену KS.UA.

Переваги реєстрації kherson.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації kherson.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен kherson.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.