CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен INFO

Реєстрація домена info за 997.00 грн.

Показувати ціну info в

Вартість домену info
Реєстрація 997.00
Продовження 997.00
Трансфер 775.00
Відновлення 5387.00
Особливості info
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 3

.INFO - міжнародний домен верхнього рівня, один з найбільш популярних доменів в світі. .INFO - звучний для більшості мов домен, тому що добре запам’ятовується. Популярності домену додав і той факт, що з моменту делегування були відсутні будь-які обмеження на його реєстрацію, хоча спочатку домен і був призначений для інформаційних ресурсів.

Домен .INFO сьогодні можуть зареєструвати, купити і подовжити реєстрацію всі бажаючі комерційні структури і приватні особи. Це призвело до того, що знайти незайнятий домен в цій зоні стало непростим завданням.

.INFO допускає реєстрацію тільки з використанням символів латинського алфавіту. Інтернаціональні символи, зокрема, кирилиця, не підтримуються.

Все, що вам потрібно зробити - це перевірити наявність вільного доменного імені в цій доменній зоні і зареєструвати його. Наша процедура покупки і реєстрації домену в один клік максимально проста і проходить миттєво.

Для кого .INFO?

Якщо вам важливі статусність, впізнаваність і звучність імені вашого домену, домен .INFO для вас. Деякі інформаційні ресурси справедливо розглядають цей домен як альтернативу найпопулярнішому в світі домену .COM.

При створенні доменної зони .INFO передбачалося, що домен буде використовуватися переважно компаніями або приватними особами, які займаються створенням і розвитком інформаційних ресурсів, а також працюють в сфері комунікацій, але користувачам з різних секторів економіки цей домен теж сподобався. Сьогодні вважається, що .INFO чудово підходить для сайту будь-якої компанії, а також фізичної особи, різноманітної тематики та напрямків діяльності, без географічної прив'язаності. Вільна реєстрація без обмежень і відносно невисока вартість покупки і подовження реєстрації додали цій доменній зоні ще більшої популярності.

Всі дії з доменом повністю автоматизовані і проводяться через реєстраторів доменних імен, до яких відноситься і CityHost. Переконавшись, що бажане доменне ім'я вільне, поспішайте його зареєструвати, тому що конкуренція в цій міжнародній доменній зоні одна з найбільших.

Цей домен підійде Вам, якщо Ваша мета:

 • зареєструвати доменне ім'я в одній з найбільш відомих і популярних міжнародних доменних зон,

 • створити сайт зі звучним ім'ям і залучити до нього увагу,

 • отримати пріоритетність в пошуковій видачі.

Трохи з історії .INFO

Домен .INFO був делегований порівняно недавно, в січні 2001 року. Ім'я домену походить від англійського слова "information" ("інформація"). Спочатку передбачалося, що домен буде призначений для організацій, що працюють в сфері інформаційних і комунікаційних технологій: газети, блоги, журнали, інформаційні портали та інші види інформаційних ресурсів. Обмеження на реєстрацію доменів в даній доменній зоні ніколи не вводилися. Це призвело до того, що відносно новий домен увійшов в ТОП-10 найпопулярніших доменів в світі.

Адміністратором доменної зони є компанія Afilias.

Переваги реєстрації info у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації info у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен info, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.