CityHost.UA
Допомога і підтримка

Домен IN

Реєстрація домена in за 465.00 грн.

Показувати ціну in в

Вартість домену in
Реєстрація 465.00
Продовження 465.00
Трансфер 288.00
Відновлення 3964.00
Особливості in
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 3

.IN - національна доменна зона Індії, але купити адресу в .IN можуть користувачі абсолютно будь-якої країни. Обмеження на покупку були зняті в 2005 році. Купити і зареєструвати домен в.IN дозволяється на термін від 1 до 10 років. Потрібно пройти стандартну процедуру вибору імені та реєстрації. Перевагою реєстрації в доменній зоні .IN є відсутність вимог з надання паспортних даних.

Ім'я в доменній зоні .IN може складатись від 3 до 63 знаків.

Для кого .IN?

Хто бажає купити ім'я в .IN має знати, що зареєструвати домен може будь-яка фізична або юридична особа. Доменна зона .IN підійде для наступних інтернет-користувачів:

 • власників малого та середнього бізнесу в Індії,

 • мережевих адміністраторів,

 • цінителів індійської культури, які бажають просунути свій сайт на позицію вище у пошуковій системі.

За допомогою доменної зони .IN можна показати безпосередній зв'язок з індійською культурою і захистити власний бренд. За допомогою реєстрації товарного бренду під індійським найменуванням .IN легко запобігти порушенню авторських прав. Варто купити ім'я в зоні .IN, поки це не встиг зробити інший користувач.

Трохи з історії .IN

Адреса .IN є національною доменною зоною в Індії. Він був делегований ще в 1989 році, але зареєстрований тільки через 3 роки. Спочатку правила придбання домену .IN були дуже складними. База імен довго просто простоювала, адже вона практично не використовувалася. Побачити це можна за статистичними показниками: за більш ніж 10 років в базі .IN було зареєстровано всього 7000 доменів, що є вкрай низьким показником. Але вже в 2005 році проблема була вирішена, і база перестала бути закритою для мільйонів користувачів інтернету. Багатьох приваблювали красиві і звучні домени, тому практично половина з них була моментально розкуплена.

Переваги реєстрації in у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації in у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.82

з 5
на основі 63
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен in, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.