CityHost.UA
Допомога і підтримка

Домен COM.UA

Реєстрація домена com.ua за 264.00 грн.

Показувати ціну com.ua в

Вартість домену com.ua
Реєстрація 264.00
Продовження 264.00
Трансфер 196.00
Відновлення 1100.00
Особливості com.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

COM.UA - публічний домен другого рівня, складова частина домену .UA. Це наймасовіша доменна зона в Україні, яка існує з 1995 року і налічує близько 300 тисяч імен & nbsp; (станом на січень 2018 року).

Купити, зареєструвати і продовжити реєстрацію домену com.ua можуть як юридичні, так і фізичні особи всіх форм власності, резиденти та нерезиденти України, без обмежень.

Все, що потрібно зробити - це перевірити наявність вільного імені в цій зоні.

Для кого com.ua?

При створенні доменної зони com.ua вважалося, що вона буде використовуватися тільки українськими компаніями, але практично відразу com.ua стала доступна всім без винятку, ставши найпопулярнішою в Україні. І це не дивно. COM.UA чудово підходить для сайту будь-якої компанії і тематики, географічно орієнтованого на українську аудиторію і національний ринок. А реєстрація без обмежень і невисока вартість покупки і продовження тільки додали com.ua популярності.

Всі дії з доменом повністю автоматизовані, і проводяться через реєстраторів доменних імен. Переконавшись, що бажане ім'я вільне, поспішайте його зареєструвати, тому що конкуренція в зоні com.ua найбільша.

COM.UA підійде Вам, якщо Ваша мета:

 • Отримати переважно український трафік.
 • Створити сайт зі звучним ім'ям і залучити до нього увагу.
 • Купити відносно недорогий домен в найпопулярнішою доменної зони України.

Трохи з історії COM.UA

COM.UA, як доменна зона, з'явився в 1995 році. Велику популярність com.ua завоював одразу, в основному через легкості реєстрації та відсутності обмежень, які існують, наприклад, у національній доменній зони .UA. Саме тому сьогодні в цій зоні зареєстровано більше половини доменів всього Уанету.

Адміністратором com.ua є ТОВ Хостмастер. Реєстрація в зоні COM.UA є повністю вільною, і не вимагає ніяких державних реєстраційних документів як для резидентів, так і для нерезидентів України.

Завдяки цьому com.ua - найбільш швидкозростаюча і найбільш конкурентна доменна зона. Зручний сервіс від офіційного реєстратора доменних імен CityHost дозволить з легкістю придбати, зареєструвати, продовжити, перенести на обслуговування або відновити доменне ім'я в зоні com.ua по найбільш вигідною і низькою ціною, в найшвидші терміни.

Слідкуйте за новинами та акційними пропозиціями, які передбачають як знижки на домени, так і особливі умови на інші послуги, як, наприклад, безкоштовний хостинг при покупці домена.

Переваги реєстрації com.ua у реєстратора CityHost

Вибір імені для сайту і покупка домену - важливий етап на старті онлайн-бізнесу. Наше завдання - зробити процес пошуку і покупки максимально зручним, а процес появи сайту в Мережі - швидким і безпечним. CityHost - офіційний реєстратор доменів з 2004 року. У нашому управлінні - десятки тисяч імен в більш ніж 100 доменних зонах.

 Переваги реєстрації com.ua у реєстратора CityHost

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен com.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.

* Пропозиція дійсна при реєстрації нового доменного імені і поширюється на нових клієнтів CityHost і клієнтів, які на момент участі в даній пропозиції користувалися послугами CityHost більше 60 днів тому.