CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен COM.UA

Реєстрація домена com.ua за 399.00 грн.

Показувати ціну com.ua в

Вартість домену com.ua
Реєстрація 399.00
Продовження 469.00
Трансфер 269.00
Відновлення 798.00
Особливості com.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

Купити com.ua в Cityhost - це вигідно.

Вартість домену com.ua в Cityhost і у інших провайдерів:

*У таблиці наведено вартість реєстрації на 1 рік станом на 02.02.2024 року.

Com.ua - публічний домен другого рівня, що входить в домен UA. Це найпопулярніша зона в Україні, яка існує з 1995 року і налічує близько 310 тисяч імен станом на лютий 2021 року.

Купити домен com.ua можуть як юридичні, так і фізичні особи всіх форм власності, резиденти та нерезиденти України, без обмежень. Ніяких документів для реєстрації подавати не потрібно. Все, що потрібно зробити - це перевірити чи вільно бажане ім'я та оплатити послугу реєстрації.

Com.ua - домен для будь-яких проектів

Доменна зона передбачає, що сайти, які її використовують мають комерційну спрямованість. Це досить умовний і стереотипний вираз. Ніяких обмежень, як ми сказали вище немає. Ви можете зареєструвати домен com.ua для особистого блога або інформаційного сайту. Домени com.ua дуже популярні, адже вони чудово підходять для сайтів будь-яких компанії і тематик, географічно орієнтованого на українську аудиторію.

Реєстрація доменів com.ua доступна без обмежень, а невисока вартість покупки і продовження тільки додає зоні популярності. Вся робота з іменами повністю автоматизована і використовує протокол EPP. На практиці це означає, що вже через кілька хвилин після оплати ви станете власником бажаного домену.

Щоб купити доменне ім'я com.ua вам необхідно виконати наступні дії:

 1. Перевірити домен com.ua.
 2. Внести дані про майбутнього власника.
 3. Оплатити послугу реєстрації домена com.ua.

Всього три простих кроки відділяє вас від того, щоб зареєструвати домен com.ua.

Ознайомтеся з інформацією перш ніж купити домен

Ця зона, як і практично всі в Україні працює по протоколу EPP. Це спеціальний протокол для обміну даними. У конкретному випадку він використовується для передачі реєстраційних даних між реєстратором та адміністратором доменних імен. Завдяки використанню цієї технології зареєструвати домен com ua можна буквально за кілька хвилин. Мінімальний термін, на який можлива реєстрація доменів com.ua - 1 рік. Максимальний період для продовження імені - 10 років.

Ім'я в домені com.ua може містити від 1 до 63 символів. Правда, варто відзначити, що однобуквені домени вже давно зайняті. Символи, які можна використовувати в імені - англійські букви від A до Z і цифри від 0 і до 9. Зона також підтримує і можливість реєстрації так званих IDN доменів. Це означає, що ім'я може бути кириличним і включати в себе символи від А і до Я. Важливо відзначити, що можна використовувати тільки або кириличні літери, або латинські. Їх спільне використання в домені неможливо.

Цикл життя домену включає в себе:

 • період реєстрації - найчастіше 1 рік або інший оплачений період;
 • період пільгового продовження - 30 днів з моменту закінчення реєстрації;
 • період можливого відновлення імені - 30 днів після періоду пільгового продовження;
 • видалення домену - 5 днів.

Для користувача це означає, що, якщо ви забули оплатити домен, у вас буде 30 днів для його продовження за стандартною вартістю, потім ще 30 для продовження за вартістю вище звичайної приблизно в 5 разів, а по закінченні цього періоду, домен буде видалений в протягом 5 днів і доступний для реєстрації всім бажаючим.

Реєстрація домену com.ua відбувається за замовчуванням з прихованими персональними даними клієнта. Вони не відображаються в міжнародній базі whois. Якщо необхідно відкрити реєстраційні дані, то це можна зробити за запитом в технічну підтримку. Є можливість вибирати які саме дані відкрити: ім'я та прізвище, електронна пошта, телефон або адресу власника домену com.ua.

Вартість домена com.ua середня в порівнянні з іншими українськими доменними зонами. Завдяки постійним акціям та знижкам від Cityhost ви зможете придбати ім'я за дуже приємною ціною, значно дешевше ніж у інших.

Переваги реєстрації com.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації com.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен com.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.