CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен CLICK

Реєстрація домена click за 491.00 грн.

Показувати ціну click в

Вартість домену click
Реєстрація 491.00
Продовження 491.00
Трансфер 382.00
Відновлення 5022.00
Особливості click
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 3

Click - це міжнародна доменна зона, широко використовувана в сьогоднішніх умовах. Зареєструватися в зоні .Click користувачі могли вже 4 роки тому, але нинішня популярність до доменній зоні прийшла трохи пізніше. Певною перевагою домену є можливість купити для ресурсу красиве і цікаве ім'я, не боячись, що воно буде вже зайнято. Майданчик .Click виділяється серед інших ресурсів не тільки інформацією, а й зовнішніми характеристиками. Багато користувачів .Click після реєстрації в даній доменній зоні відзначили різке збільшення популярності свого майданчика. Домен .Click має ряд переваг, серед яких простота реєстрації, швидкість проведення основних маніпуляцій в базі, отримання красивого імені та позначення напрямку діяльності користувача. Привертає також невисока вартість реєстрації в базі. Доменна зона .Click має деякі вимоги при реєстрації:

Мінімальна кількість символів адреси. Click - 3, а максимальне - 63. Оптимальна кількість складе 10 знаків, які легко запам'ятаються інтернет-користувачам.
У назві домену .Click не можна використовувати такі символи: розділові знаки, спеціальні символи.
Домен існує в базі .Click від 1 року до 10 років. Період може продовжуватися в разі потреби. Коли період закінчується, домен видаляється через 30 днів.

Для кого домен .CLICK

Користувачі часто задаються питанням, навіщо потрібна доменна зона .CLICK. Його можна купити для чого завгодно, але найчастіше база використовується наступними категоріями фізичних і юридичних осіб:

ігрові сайти і онлайн-майданчики по заробітку;

різні види технічних онлайн-проектів і стартапів;
міжнародні сайти знайомств;
форуми і персональні блоги;
інтернет магазини;
майданчики для проведення онлайн-трансляцій і чатів.
Дуже часто користувачі, реєструючись на майданчику, розміщують на сторінці гасла про заробіток, покупках, спілкуванні в один клік. Таким чином використання адреси цілком виправдовує себе.

 

Трохи з історії домену .CLICK

Доменна зона .CLICK з'явилося 19 років тому в Сполучених Штатах. За цей час база встигла об'єднати більш 48 мільйонів міжнародних користувачів. Сьогодні доменом володіє велика корпорація Uniregistry, яка почала володіти доменної базою 4 роки тому. База має велику популярність, адже має простий і зрозумілий алгоритм реєстрації, а також безліч цікавих можливостей, для одержання яких варто купити адреса .CLICK.

Переваги реєстрації click у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації click у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен click, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.