CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен CHERNIVTSI.UA

Реєстрація домена chernivtsi.ua за 99.00 грн.

Показувати ціну chernivtsi.ua в

Вартість домену chernivtsi.ua
Реєстрація 99.00
Продовження 369.00
Трансфер 260.00
Відновлення 860.00
Особливості chernivtsi.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

Домен CHERNIVTSI.UA — це регіональна доменна зона, яка працює в національній зоні UA та призначена для веб-ресурсів, пов'язаних із містом Чернівці. Завдяки цьому домену користувачі можуть легко побачити зв’язок сайту із містом Чернівці ще до того, як відкриють його. Ви можете легко купити домен CHERNIVTSI.UA в Cityhost.ua — ми офіційний реєстратор доменів України та пропонуємо своїм користувачам багато цікавих знижок і акцій. 

Особливості реєстрації домену Чернівців CHERNIVTSI.UA

Ми радимо зареєструвати домен CHERNIVTSI.UA для різноманітних веб-проектів, пов'язаних з містом Чернівці. Він може бути використаний для сайтів місцевих підприємств, туристичних агенцій, культурних закладів, новинних порталів, форумів та багатьох інших цікавих проектів, присвяченим місту Чернівці.

Доменні зони Чернівців — одні з тих, які підлягають дерусифікації, адже серед них є російськомовний домен CHERNOVTSY.UA. Ми не реєструємо зросійщені домени у своїй системі, а натомість пропонуємо користувачам звертати увагу на правильні україномовні домени, такі як CHERNIVTSI.UA. 

Переваги реєстрації домену CHERNIVTSI.UA

Реєстрація домену CHERNIVTSI.UA дозволить вам створити цікаву та оригінальну адресу для інтернет-ресурсу, яка буде привертати увагу мешканців Чернівців та гостей міста. Це також забезпечить вашому бізнесу кращу видимість в пошукових системах під час формування результатів локальної видачі.

Трохи з історії домену CHERNIVTSI.UA

Місто Чернівці та Чернівецька область мають три доменні зони. Спочатку для користувачів була доступна російськомовна зона CHERNOVTSY.UA, створена на початку 1990-х років. Пізніше з’явилася дволітерна версія CV.UA (1996 рік). Домен CHERNIVTSI.UA був відкритий для реєстрації у лютому 2015 року, завдяки чому тепер у мальовничого західноукраїнського міста з багатою історією є доменна зона з правильним написанням назви Чернівці.

Переваги реєстрації chernivtsi.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації chernivtsi.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен chernivtsi.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.