CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен CHERNIHIV.UA

Реєстрація домена chernihiv.ua за 99.00 грн.

Показувати ціну chernihiv.ua в

Вартість домену chernihiv.ua
Реєстрація 99.00
Продовження 399.00
Трансфер 300.00
Відновлення 700.00
Особливості chernihiv.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

CHERNIHIV.UA — географічний домен українського міста Чернігів в межах національної зони UA. Будь-яка фізична або юридична особа може зареєструвати домен CHERNIHIV.UA для сайтів, присвячених як обласному центру, так і всій Чернігівській області. Достатньо здійснити перевірку зайнятості домену та пройти автоматичну процедуру реєстрації, яка доступна навіть з телефону.

Правила зони CHERNIHIV.UA в цілому такі, як і для більшої частини українських доменів. Довжина доменного імені може бути від 1 до 63 символів, але не рекомендується обирати занадто довгі буквосполучення, оскільки вони повинні бути простими для запам'ятовування. Термін, на який можна купити домен CHERNIHIV.UA — від 1 до 10 років. Зона підтримує імена тільки латиницею, реєстрація кириличних доменів, на жаль, недоступна. 

Ви можете зареєструвати домен Чернігова на період від 1 до 10 років та використовувати його для сайтів різної тематики. Це можуть бути як любительські блоги чи сайти про цікаві місця регіону, так і офіційні веб-ресурси державних установ або місцевих підприємств.

Перевірити і зареєструвати домен CHERNIHIV.UA можна в Cityhost.ua. Ми є офіційним реєстратором цієї зони.

Трохи з історії домену Чернігова CHERNIHIV.UA

У серпні 2017 року адміністратором національної зони UA було делеговано домен CHERNIHIV.UA. Він став дзеркальним до російськомовного домену CHERNIGOV.UA, який існував у системі ще з початку 1990-х років. Пізніше до нього доєднався скорочений CN.UA, який разом з іншими двобуквеними доменами був запущений у 1996 році.

Дзеркальні домени — це імена зі схожим написанням. Наприклад, чернігівські дзеркальні домени мають різницю всього у дві літери. З метою запобігання зловживанням, які можуть виникати через схожість доменів, обидва резервуються за однією людиною.

Для власників дзеркальних доменів реєстрація доступна в панелі управління послугами Cityhost, в розділі «Домени». Для цього потрібно клікнути на іконку біля доменного імені, яке у вас уже є — і система відправить вас на реєстрацію його дзеркального аналогу..

Оскільки ми є ініціатором дерусифікації доменів та не реєструємо російськомовні домени, рекомендуємо власникам сайтів використовувати саме україномовну версію доменів CHERNIHIV.UA.

Переваги реєстрації chernihiv.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації chernihiv.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен chernihiv.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.