CityHost.UA
Допомога і підтримка

Як скористатись FTP сховищем для резервного копіювання?

Для всіх користувачів віртуальних чи виділених серверів ми надаємо додатково 50 Гб дискового простору на окремому сервері для резервного копіювання. Це дозволяє оптимально використовувати місце на вашому сервері та не переживати про те, що оновлення ПЗ або зміна налаштувань може вплинути на бекапи.

 

Зверніть увагу, що даний функціонал не включає в себе автоматичне резервне копіювання даних Вашого сервера, це всього лише сховище, яке надається Вам як бонус для зберігання резервних копій. Сховище доступно по FTP. Налаштувати автоматичне копіювання Ви можете за допомогою панелі керування, або довільним скриптом резервного копіювання.

 

Для увімкнення FTP сховища, перейдіть в свою панель керування: [посилання на панель керування] ? Мої VDS/DS ? оберіть Ваш сервер ? вкладка "Управління сервером".

 

В блоці "FTP BACKUP" оберіть країну розміщення сховища резервних копій. Вибір ніяк не впливає на роботу сховища та стосується лише Ваших уподобань. Одночасно може бути задіяно обидва сховища.

 

У вікні що відкриється ввімкніть сховище натиснувши на відповідний перемикач.

Зверніть увагу, якщо у сховищі вже є файли то вимкнення сховища приведе до їх безповоротного видалення.

 

 

[1] — Тут відображається інформація про використання дискового простору сховища.

[2] — Поле встановлення паролю для підключення до FTP сховища.

[3] — Блок даних авторизації. Тут відображається сервер (хост) для підключення, а також логін. Використовуйте ці дані в парі з встановленим паролем для підключення до FTP сховища.

[4] — Поле введення додаткової ІР адреси, з якої буде дозволено підключатись до FTP сховища. Типово сховище доступне лише для ІР адреси Вашого серверу. Щоб під'єднатись до сховища з особистого комп'ютера для управління файлами сховища потрібно додати свою ІР адресу використовуючи це поле. Дізнатись свою IP адресу можна ось тут [ip.cx.ua]

[5] — Тут відображаються всі ІР адреси, яким дозволено під'єднатись до сховища.