CityHost.UA
Допомога і підтримка

Перший вхід та активація ліцензії FastPanel

Після встановлення сервера та спроби увійти в панель керування, розробниками даної панелі керування було передбачено процес ліцензування. На щастя процес ліцензування досить простий, а головне безкоштовний, а все що необхідно виконати це:

 

1. Увійти в панель керування за посиланням з листа із даними підключення до вашого сервера.

 

2. Ввести в поле Адреса email діючий email, на який надалі прийде лист підтвердження та натиснути кнопку Запросити ліцензію. Введіть email максимально обережно, оскільки на нього також буде відправлено дані підключення до панелі керування!

 

 

3. Перейдіть у свій поштовий кабінет та знайдіть листа з темою FASTPANEL billing – Підтвердження електронної пошти, всередині якого клацніть на посилання для верифікації.

 

4. Після натискання на посилання в поштовому кабінеті вас перенаправить на сторінку білінгу панелі керування, на цьому кроці додаткових дій не потрібно, сторінку білінгу можна закрити.

 

5. Поверніться у свою панель керування де натисніть кнопку Перевірити статус.

 

 

6. Якщо все вірно, система перенаправить вас на сторінку авторизації для введення логіну та паролю. Авторизуйтесь використовуючи дані з листа із даними підключення до сервера.

 

7. Система також запропонує вам вказати email для відновлення пароля. Даний крок можна пропустити, про те ми рекомендуємо його виконати.

 

 

8. Двічі натисніть кнопку Прийняти на сторінці ліцензійної угоди.

 

 

9. На цьому все, ви потрапили в панель керування, ліцензування завершено, можна приступати до роботи.