CityHost.UA
Допомога і підтримка

Hestia CP: Встановлення ionCube Loader

Перш ніж розпочинати втручання в файлову систему сервера, обов'язково впевніться, що Ви зробили [снапшот сервера] до початку будь-яких робіт. Втручання в файлову систему сервера це завжди ризик пошкодити й поламати як щось мізерне, так й порушити роботу всього сервера.

 

Дана інструкція актуальна тільки для панелі керування Hestia, для інших панелей чи типів серверів вона може бути не актуально. Всі операції виконуються на страх та ризик власника сервера.

 

Отож підключіться до сервера через SSH термінал та виконайте наступну команду, вона автоматично перейде в каталог home, завантажить архів з файлами розширення, розпакує його та виведе список файлів.

cd /home; wget downloads.ioncube.com/loader_downloads/ioncube_loaders_lin_x86-64.zip; unzip ioncube_loaders_lin_x86-64.zip; cd ioncube/; ls -lh

 

Розширення встановлюється окремо для кожної версії PHP, що є на сервері. Наступною командою дізнаємось каталог, куди слід завантажити файл розширення, зверніть увагу на цифри в команді, перед виконанням команди замініть їх на свою версію PHP, для якої встановлюватимете розширення.

php7.4 -i | grep "PHP Extension"

 

Копіюємо файл розширення в каталог до всіх інших розширень. В даній команді відилено місця, які потрібно замінити на свою версію PHP та свій каталог розширень.

cp ioncube_loader_lin_7.4.so /usr/lib/php/20190902

 

Створюємо файл 00-ioncube.ini з потрібним записом в конфігураційному каталозі потрібної версії PHP. Версії PHP міняємо на свої.

echo zend_extension=ioncube_loader_lin_7.4.so > /etc/php/7.4/fpm/conf.d/00-ioncube.ini

 

Опціонально: для роботи розширення в консольній версії php розмістіть аналогічний файл в каталозі CLI.

echo zend_extension=ioncube_loader_lin_7.4.so > /etc/php/7.4/cli/conf.d/00-ioncube.ini

 

Перезавантажте службу PHP потрібної Вам версії.

service php7.4-fpm restart

 

Готово.

 

Тепер можна перевірити чи модуль активовано для обраної Вами моделі — WEB за допомогою [перевірочного php скрипту phpinfo] — або CLI через команду команду php7.4 -v