CityHost.UA
Допомога і підтримка

Активація функціоналу Node.js на хостингу

Дана стаття описує роботу функціонала Node.js на віртуальному хостингу. Статтю розділено на 3 частини — запуск, керування та базові принципи роботи. У випадку виникнення проблем з роботою проєкту на Node.js впевніться, що виконано всі базові умови та принципи, описані нижче в цій статті.

 

Приклад запуску тестового проєкту продемонстровано в інструкції ? [за посиланням]

 

1) Для активації функціонала Node.js потрібно перейти в панель керування хостингом, де на вкладці потрібного сайту натисніть кнопку Редагувати навпроти Node JS [beta]

 

 

2) Якщо раніше функціонал не було активовано, система запропонує Вам обрати версію Node.js на якій працюватиме Ваш проєкт. На цьому кроці радимо звернутись до документації свого застосунку, аби обрати вірну версію. Оберіть потрібну версію та натисніть кнопку Зберегти.

Якщо ви не знайшли у списку потрібної вам версії, будь ласка, зверніться до нашої технічної підтримки за адресою support@cityhost.net.ua із реєстраційної пошти або з панелі керування.

 

 

3) Після активації Ви побачите панель керування функціоналом Node.js. Ви побачите вже готові вказівки та детальні інструкції як діяти далі, згідно з якими Ви зможете запустити свій власний Node.js проєкт.

 

Керування функціоналом

 

Перезавантаження та зупинка проєкту відбувається за допомогою кнопок Перезавантажити або Зупинити.

 

 

Повністю зупинити проєкт можна за допомогою кнопки Відключити. Цим же функціоналом можна й змінити версію Node.js.

 

 

Зверніть увагу на важливі моменти!

 

Після розгортання проєкту в кореневій папці сайту необхідно виконати команду npm install, щоб завантажити з репозиторіїв всі програмні залежності/модулі Вашого проєкту. Без цього кроку проєкт працюватиме з помилками, або просто не завантажуватиметься.

 

Важливо направити Ваш проєкт не на порт, але на сокет. У файлах проєкту використовувати глобальну змінну default.env.port яка завжди посилається на вірний сокет.

 

Перезавантажувати проєкт потрібно у випадку внесення програмних змін у проєкт, наприклад після виконання npm install

 

Під час роботи функціонала Node.js функціонал Apache/php на сайті не доступний. Ви можете перемикатись між Node.js та Apache/php натисканням кнопки Відключити.

 

Після активації функціонала на Ваш хостинг буде додано файли необхідні для функціонування проєкту — бекенд Node.js обраної версії та програмні залежності/модулі. Знаходяться дані файли в каталогах .nvm та .npm в корені хостингу.

 

Якщо на хостингу немає вільного місця/інод АБО в момент активації функціонала на хостингу знайдено шкідливий код — функціонал не буде активовано до моменту розв'язання проблеми.  

 

Функціонал Node.js знаходиться на етапі бети. У разі виникнення помилок в роботі просимо повідомляти про них у технічну підтримку
Докладніше 1) Для активації функціонала Node.js потрібно перейти в панель керування хостингом, де на вкладці потрібного сайту натисніть кнопку Редагувати навпроти Node JS [beta]     2) Якщо раніше функціонал не було активовано, система запропонує Вам обрати версію Node.js на якій працюватиме Ваш проєкт. На цьому кроці радимо звернутись до документації свого застосунку, аби обрати вірну версію. Оберіть версію на та натисніть кнопку Зберегти.     3) Після активації Ви побачите панель керування функціоналом Node.js.   Ви побачите вже готові вказівки та детальні інструкції як діяти далі, згідно з якими Ви зможете запустити свій власний Node.js проєкт.   Приклад запуску тестового проєкту продемонстровано в інструкції [за посиланням] (скоро)     Керування функціоналом   Перезавантаження та зупинка проєкту відбувається за допомогою кнопок Перезавантажити або Зупинити.      Повністю зупинити проєкт можна за допомогою кнопки Відключити. Цим же функціоналом можна й змінити версію Node.js.       Зверніть увагу на важливі моменти!   Після розгортання проєкту в кореневій папці сайту необхідно виконати команду npm install, щоб завантажити з репозиторіїв всі програмні залежності/модулі Вашого проєкту. Без цього кроку проєкт працюватиме з помилками, або просто не завантажуватиметься.    Важливо направити Ваш проєкт не на порт, але на сокет. У файлах проєкту використовувати глобальну змінну default.env.port яка завжди посилається на вірний сокет.   Перезавантажувати проєкт потрібно у випадку внесення програмних змін у проєкт, наприклад після виконання npm install   Під час роботи функціонала Node.js функціонал Apache/php на сайті не доступний. Ви можете перемикатись між Node.js та Apache/php натисканням кнопки Відключити.   Після активації функціонала на Ваш хостинг буде додано файли необхідні для функціонування проєкту — бекенд Node.js обраної версії та програмні залежності/модулі. Знаходяться дані файли в каталогах .nvm та .nmp в корені хостингу. Додаткові залежності встановлюються до каталогу .nvm/versions/node/[node_js_version]/lib/node_modules. Дані каталоги використовують певну кількість місця та інод на хостингу.    Якщо на хостингу немає вільного місця або інод АБО в момент активації функціонала на хостингу знайдено шкідливий код — функціонал не буде активовано до моменту розв'язання проблеми.   Функціонал Node.js знаходиться на етапі бети. У разі виникнення помилок в роботі просимо повідомляти про них у технічну підтримку