CityHost.UA
Допомога і підтримка

Замовлення Memcached

Memcached — це високопродуктивна і розподілена система кешування будь-яких об'єктів в пам'яті, що використовується в першу чергу для прискорення динамічних веб-додатків за рахунок зниження навантаження на базу даних. Іншими словами, memcached це розширення для кешування сторінок і запитів до бази даних в оперативній пам'яті веб-серверу, яке в деяких випадках може значно прискорити швидкість роботи сайту.

 

Для використання Memcached розширення потрібно PHP версії від 5.2.0, а також додаткове налаштування і підтримка з боку використовуваного сайту. Замовлений обсяг оперативної пам'яті виділяється на весь хостинг-аккаунт.

 

Для підключення послуги необхідно перейти в свою панель керування і знайти необхідний хостинг-аккаунт, натиснути Керування ? Дод послуги ? Memcached ? Замовити.


Подробнее: Для подключения услуги необходимо перейти в свою панель управления и найти необходимый хостинг-аккаунт, нажать Управление ? Доп услуги ? OPcache ? Заказать.

Заздалегідь дізнатися скільки потрібно виділити пам'яті конкретно для Вашого сайту, на жаль, не може оскільки для кожного сайту це індивідуально, а точні цифри можна дізнатися тільки експериментальним шляхом або запитати у розробника сайту (див. Перевірка роботи Memcached)

Подробнее: Заранее узнать сколько нужно выделить памяти конкретно для Вашего сайта, к сожалению, никак не возможно поскольку для каждого сайта это индивидуально, а точные цифры можно узнать только экспериментальным путем (см. Проверка работы OPcache)

Після оплати (кошти списуються з балансу) послуга стає активною та її можна налаштовувати на сайті (див. Налаштування Memcached для CMS Wordpress)

Перевірка роботи Memcached

 

Після налаштування Memcached на сайті, потрібно перевірити, чи взаємодіє сайт з розширенням. Для цього потрібно перейти в свою панель керування та знайти необхідний хостинг-аккаунт, натиснути Керування ? Дод послуги ? Memcached ? Статистика.

Використання пам'яті — обсяг оперативної пам'яті, яку використовує сайт при роботі з Memcached.

 

К-сть успішних попадань в кеш (get_hits) — кількість звернень до скриптів, які знаходяться в кеші. Чим вище цей показник в порівнянні з get_misses тим краще.

 

К-сть промахів (get_misses) — кількість звернень до скриптів, які не перебувають в кеші і були виконані в обхід Memcached. Чим менше тим краще.

 

З прикладу вище, можна зробити висновок, що для конкретного сайту підійде пакет Memcached на 16 МБ, оскільки в процесі активного користування сайтом споживана пам'ять не підіймається вище 7-8 МБ. Якщо пам'яті буде недостатньо, параметр get_hits буде сильно нижче параметра get_misses, що також може свідчити про брак пам'яті. Також за параметрами get_hits/get_misses можна судити чи правильно налаштований сайт для роботи з Memcached і чи може конкретний сайт працювати з послугою в принципі.

Подробнее: количество обращений к скриптам, которые находятся в кеше. Мы хотим чтобы этот показатель всегда был выше показателя Cache misses.


Схожі статті