CityHost.UA
Допомога і підтримка

Додавання задачі в CRON

Для додавання CRON завдання (далі просто CRON) перейдіть в панель керування cp.cityhost.ua - Хостинг 2.0 - Перейдіть в налаштування потрібного хостингу - CRON - Натисніть кнопку "+"

 

 

Створити CRON можна у двох варіаціях — просте завдання та складне завдання. Обрана варіація завдання не впливає на кінцевий результат виконання CRONу, зміниться лише форма створення завдання.

 

Просте завдання — для новачків, які бажають просто і швидко запустити завдання, вибравши приклади команд зі списку.

 

Складне завдання — для досвідчених користувачів, які бажають сформувати завдання самостійно, повністю розуміючи логіку роботи функціонала.

 

Як додати просте завдання

 

1. Оберіть команду — curl, wget або php. Що слід обрати дивіться в інструкції, в рамках якої ви створюєте CRON або уточніть у розробника сайту.

 

2. Вкажіть шлях до скрипта.

 

Для варіанту curl та wget вказується посилання на скрипт, наприклад https://cityhost.ua/cron/script.php

 

Для варіанту php вказується шлях до скрипта на хостингу від кореневого каталогу, наприклад www/cityhost.ua/cron/script.php

 

3. Оберіть періодичність запуску скрипта.

 

4. Створіть завдання кнопкою "Додати". За потреби приберіть галочку "не відправляти звіт на e-mail", якщо бажаєте відслідковувати запуски скрипта та результат його роботи.

 

 

Як додати складне завдання

 

Зверніть увагу, складний режим призначений для досвідчених користувачів. У складній варіації завдання потрібно:

 

1. Вкажіть команду повністю, допускається формування складних комбінацій команд, наприклад /opt/alt/php74/usr/bin/php -f /var/www/ch12345678/cityhost.ua/cron/script.php

 

2. Оберіть періодичність запуску скрипта, явно вказавши формулу таймера, наприклад кожні 6 годин у неділю 0 */6 * * 0

 

3. Створіть завдання кнопкою "Додати".

 

 

Як налаштувати e-mail для звітів

 

Увімкнувши в налаштуваннях CRONу відправку звітів на e-mail ви отримуватимете сповіщення про кожен запуск завдання та результат виконання скрипта, який можна буде проаналізувати, зрозумівши чи завдання відпрацьовує як треба, чи потрібно щось доналаштувати. Не рекомендується вмикати доставку звітів на постійній основі, щоб уникнути спаму звітами.