CityHost.UA
Допомога і підтримка

Як встановити google DNS?

Найчастіше проблема з визначенням IP адреси домену виникає на рівні Вашого інтернет провайдера. Це виникає тому, що він або не встиг оновити DNS, і як наслідок резолвить Ваше доменне ім'я через стару IP-адресу, або ж не резолвить взагалі, так як будь-які згадки про Ваш домен просто відсутні на стороні провайдера. Отже після реєстрації домену Ви можете отримувати: помилку в браузері при спробі відкрити Ваш сайт, сторінку старого хостинг-провайдера, або сторінку паркувальної "заглушки" Вашого реєстратора після перенесення домену на інші NS. Для того, щоб швидше здійснювати оновлення ресурсних записів домену, ми рекомендуємо використовувати публічні DNS-сервери компанії google.

Перевага їх використання полягає в тому, що записи оновлюються автоматично з короткою періодичністю, плюс у самій компанії google є інтрументи для примусового оновлення DNS записів, алгоритми роботи якого дозволяють миттєво опитати NS або SOA записи домену для отримання потрібних даних. Здійснити скидання адресації для домену можна безпосередньо за посиланням: https://google-public-dns.appspot.com/cache

Для встановлення google DNS Вам необхідно :

 1. на Вашому локальному комп'ютері перейти в розділ:
  [Мой компьютер -- Сеть -- Центр управления сетями и общим доступом] 
 2. [левой кнопкой мыши по подключенной сети -- Свойства -- Интернет протокол версии 4 (TCP/IPv4)] 
  встановлюємо параметри, як показано на скріншоті:

Альтернативний метод: відкрити командний рядок у Вашій операційній системі від імені адміністратора (win + R - cmd) і виконати наступні команди.

 1. для первинного (основного) серверу:
  netsh interface ip add dns name="Wi-Fi" 8.8.8.8 index=1
 2. для вторинного (резервного) серверу:
  netsh interface ip add dns name="Wi-Fi" 8.8.4.4 index=2?
Параметр name = "Wi-Fi" - назву вашого мережевого інтерфейсу, index - індекс вторинної і первинної IP-адреси DNS серверу.
Примітка: важливо розуміти, що в параметр name потрібно вводити в точності ту назву підключення, яку Ви використовуєте для доступу  до інтернету, за типом - "Бездротове мережеве з'єднання", "Локальна мережа", "Wi-Fi", "Ethernet" і т . д.



Приклад успішно виконаних команд Ви можете побачити на скріншоті нижче:


Схожі статті