CityHost.UA
Допомога і підтримка

Верифікація доменів в міжнародних доменних зонах (com, net, biz та ін.)

 

При роботі з доменом у міжнародній доменній зоні (com, net, biz, art, space та ін) користувачі стикаються з ситуацією, коли домен перестає працювати, а його NS сервера встановлюються такі:

 

 

 

ns1.verification-hold.suspended-domain.com

ns2.verification-hold.suspended-domain.com

 

 

 

Ця ситуація говорить про те, що домен був заблокований на рівні реєстру через те, що не пройшов верифікацію email адреси. Реєстри в міжнародних доменних зонах після реєстрації домену надсилають листа з посиланням на верифікацію персональних даних реєстранта (власника домену), зокрема, перевіряється актуальність зазначеного email. Подібна процедура є обов'язковою та є особливістю міжнародних доменів.

 

 

 

Якщо Ви зіткнулися з ситуацією, коли Ваш домен перестав працювати і Ви з яких-небудь причин не проходили верифікацію, Вам потрібно перевірити ящик, який був вказаний у профілі при реєстрації домену. Лист із посиланням-підтвердженням для верифікації домену надсилається реєстратором у день реєстрації доменного імені. Перевірте наявність цього листа у Вас на пошті, перейдіть за посиланням і Ваш домен запрацює протягом 24-х годин (у більшості випадків - швидше)

 

 

 

Якщо ж Ви не можете знайти цей лист або якщо Ви вказали не ту скриньку при створенні профілю, який вказувався як власник домену при його реєстрації, то зверніться в підтримку із запитом на адресу support@cityhost.net.ua для перевірки ситуації нашими спеціалістами та отриманням подальшої консультації.