CityHost.UA
Допомога і підтримка

Підключення домену до CloudFlare

Перед початком радимо ознайомитись із статтею про CloudFlare в нашому блозі.

 

1. Зареєструйтесь або увійдіть в панель керування CloudFlare (скорочено СF) ? dash.cloudflare.com

 

2. Додайте в систему домен, який повинен працювати через CF на безкоштовний тарифний план.

 

3. Система Вам запропонує направити домен на їхні NS сервери, зробіть це згідно з інструкцією. NS сервери CF зазвичай мають наступний вигляд, де * — будь-яке слово.

*.ns.cloudflare.com
*.ns.cloudflare.com

 

4. В панелі керування CF відкрийте розділ DNS ? Records, додатково сусідньою вкладкою браузера відкрийте розділ DNS в компанії Сітіхост за посиланням ? cp.cityhost.ua/dns. Мета відкрити обидва розділи налаштувань DNS обох компаній.

 

5. В компанії Сітіхост, перейдіть в налаштування DNS того домену, налаштування якого бажаєте перенести в CloudFlare. Для цього натисніть на значок шестерні навпроти імені домену. Ви побачите записи різних типів — A, TXT, MX тощо.

 

6. В панелі керування CF створіть всі ті ж DNS записи, які містяться на Вашому домені в компанії Сітіхост. Вашою метою є перенести абсолютно всі DNS налаштування домену, без цього кроку, домен не працюватиме, або працюватиме не повноцінно.

 

7. Впевніться, що основні DNS записи в панелі керування CF помічено як Proxied, це певною мірою гарантуватиме Вам захист домену через сервери CF.

 

 

Важливо! Направляючи домен на NS сервери керування DNS записами домену переходить з компанії Сітіхост в компанію CloudFlare. Всі DNS записи, що створено чи будуть створюватись надалі в рамках компанії Сітіхост не будуть мати впливу на домен.

 

Важливо! Підключення домену до CF є першим кроком у вирішення проблем з шкідливим трафіком, про те, дивіться сусідні інструкції, щодо посилення захисту.

Схожі статті