CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен ZONE

Реєстрація домена zone за 1504.00 грн.

Показувати ціну zone в

Вартість домену zone
Реєстрація 1504.00
Продовження 1504.00
Трансфер 1170.00
Відновлення 5799.00
Особливості zone
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 3

В даний час .ZONE вільна від будь-яких обмежень і доступна всім бажаючим. Купити доменне ім'я можна відразу після миттєвої і зручної реєстрації. Необхідно пам'ятати, що довжина доменного імені в .ZONE повинна включати від 3 до 63 символів.

Для кого .ZONE?

Перевагами доменної зони ZONE є:

 • Універсальність доменного імені в .ZONE. Його назва може бути використана представниками будь-якої країни, оскільки воно не асоціюється з будь-яким містом або країною.

 • Відсутність обмежень. Зона .ZONE доступна для реєстрації як фізичним особам, так і юридичним особам всіх форм власності. Використання даного розширення не тільки дозволяє візуально визначити спрямованість ресурсу, але і забезпечує для сайту вищий рейтинг в міжнародних пошукових системах. Таким чином, можна купити .ZONE і реєстрація доменного імені в .ZONE стане важливим інструментом в просуванні компанії та пошуку клієнтів.

 • Змістовна назва, яка добре запам'ятовується. За допомогою домену .ZONE ви зможете з легкістю вкласти в доменне ім'я всю концепцію вашого сайту. Адже слово ZONE універсально завдяки своїм простоті і ємності. "Економічна зона", "зона здоров'я", "фан-зона" - можна вдало обіграти назву і спрямованість вашого сайту.

 • Тематична універсальність. Домен .ZONE ідеально підійде для онлайн або офлайн магазину, офіційної сторінки компанії або ж корпорації. Кожен зацікавлений в .ZONE може знайти для себе відповідне ім'я, яке можна купити. Використання домену .ZONE ставить його в чіткі рамки, завдяки чому користувачам легше буде його знайти і запам'ятати.

До недоліків .ZONE можна віднести тільки ціну, яка, як правило, вище ціни на реєстрацію «старих» і популярних доменних зон, таких як .com, .ru. і їм подібних.

Але ви ж розумієте, що якщо зважити всі «за» і одне «проти», то найбільш правильним рішенням буде просто зараз перевірити вільне доменне ім'я і купити домен .ZONE.

Трохи з історії .ZONE

За останніми даними експертів, загальна кількість зареєстрованих доменних імен в світі перевищує 250 мільйонів, і підібрати вільне, красиве і звучне доменне ім'я тепер дуже важко. Ще в 2014 році на ринок вийшла нова програма New gTLD, призначена для створення великого числа абсолютно нових імен верхнього рівня. Одним з таких доменів, запущених на самому початку роботи програми, став домен .ZONE. А оскільки .ZONE був відкритий всього кілька років тому, вільних і потрібних вам імен ще багато.

Переваги реєстрації zone у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації zone у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен zone, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.