CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен XYZ

Реєстрація домена xyz за 636.00 грн.

Показувати ціну xyz в

Вартість домену xyz
Реєстрація 636.00
Продовження 636.00
Трансфер 495.00
Відновлення 5078.00
Особливості xyz
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 3

Доменні імена в зоні XYZ

Домени .XYZ ще зовсім юні. Перші реєстрації доменних імен в зоні почалися на початку червня 2014 року, домен супроводжувався рекламною кампанією від засновників, які обіцяли комфорт .XYZ і високу потребу у майбутньому. Реєстрація доступна для мешканця будь-якої держави, що дуже зручно.

XYZ - це скорочення, яке позначає назву площин, застосовуваних у розрахунках з математики. Ці букви знайомі абсолютно всім ще зі шкільних часів, і відмінно запам'ятовуються завдяки тому, що це останні три літери англійського алфавіту, або просто система координат. Саме по собі доменне ім'я дуже коротке і запам'ятовується. Домен використовується з метою створення сайтів, функціонуючих в області інженерії, та інших точних науках. Тим не менш, обмежень у використанні немає, домен універсальний у використанні. Придбати домен може кожен бажаючий, не залежно від тематики сайту, при цьому документи не потрібні.

Кому варто купити домен XYZ

Домени .XYZ мають всі шанси вживатися різними юзерами, про що було сказано раніше. Однак, початкова ідея засновників була спрямована на функціонування доменів в математичних обчисленнях і інженерії. В даний час дані домени застосовують:

 • Сервіси в області точних наук;
 • Веб-сайти адвокатських фірм і юридичних осіб;
 • Форуми про висококласної діяльності у відповідній області;
 • Веб-сайти, що містять освітню інформацію;

Домен XYZ популярний внаслідок невисокої ціни їх реєстрації при відкритті доменної зони, що сприяло виникненню десятків тисяч веб-сайтів різної тематики, в тому числі і російських.

Переваги реєстрації xyz у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації xyz у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен xyz, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.