CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен VOLYN.UA

Реєстрація домена volyn.ua за 399.00 грн.

Показувати ціну volyn.ua в

Вартість домену volyn.ua
Реєстрація 399.00
Продовження 399.00
Трансфер 300.00
Відновлення 700.00
Особливості volyn.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

Домени відносяться до сегменту третього рівня інтернету і мають чітку регіональну прив'язку до конкретного міста і навколишнього його області. Рекомендований бізнесу і некомерційним організаціям, які орієнтуються на населення зазначених регіонів.

Реєстрація в volyn.ua абсолютно вільна і не вимагає ніяких додаткових документів. Щоб отримати у володіння домен в даному сегменті потрібно спочатку переконатися в наявності вільного найменування.

Для кого домен volyn.ua?

Перш за все, домени volyn.ua призначені для тих, хто орієнтує свою діяльність на зазначені вище населені пункти. При цьому, мова йде як про комерційних підприємствах, так і про некомерційні структурах.

Також адреси в volyn.ua підійдуть тим, хто орієнтований на створення інформаційних ресурсів, оскільки зазначений сегмент всесвітньої павутини користується популярністю у користувачів.

Також існують і інші причини вибрати доменну зону volyn.ua. Серед основних:

Доступні ціни. Доменна зона volyn.ua відрізняється низькими цінами. При цьому, купити відповідне ім'я в доменній зоні volyn.ua можна на термін від одного року до десяти років. Це вигідно.
Простота просування. Доменна зона volyn.ua призначена для конкретних регіонів і цей фактор враховується пошуковими системами. Тому, за інших рівних, ресурс, розташований в доменній зоні volyn.ua буде вище видачі по своєму регіону в порівнянні з іншими сайтами. Іноді бізнес купує адреси в декількох сегментах.
Звучне ім'я. Реєстрація імені в доменній зоні volyn.ua допомагає отримати дійсно гарний адреса. З огляду на, що купити його може будь-хто, це вигідно і зручно.

Трохи з історії домену volyn.ua

Спочатку доменна зона volyn.ua призначалася виключно для жителів зазначеного регіону. Однак, красиві імена швидко привернули увагу організацій і простих користувачів, які стали використовувати доменну зону volyn.ua.

Сьогодні тут можна виявити ресурси найрізноманітніших тематик. Серед них як комерційні, так і некомерційні.

Щоб реєстрація volyn.ua залишалася вигідна, рекомендується скористатися послугами нашої компанії CityHost. У нас вигідні ціни і широкий асортимент додаткових послуг.

Зокрема, ви можете не просто купити найменування в volyn.ua, але і розмістити на хостингу або продовжити термін володіння ресурсом.

Переваги реєстрації volyn.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації volyn.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен volyn.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.