CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен UZ.UA

Реєстрація домена uz.ua за 299.00 грн.

Показувати ціну uz.ua в

Вартість домену uz.ua
Реєстрація 299.00
Продовження 299.00
Трансфер 177.00
Відновлення 598.00
Особливості uz.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

Домен uz.ua відноситься до регіонального сегменту третього рівня. Орієнтований, в першу чергу, на жителів міста Ужгород і навколишнього його області. Реєстрація доменів в uz.ua абсолютно вільна.

Купити домени в uz.ua може будь-хто. Все, що для цього потрібно - перевірити наявність вільних імен.

Для кого домен uz.ua?

Перш за все, сегмент орієнтований на населення зазначеного міста. Однак, звучання дозволяє розташувати тут сайти багатьох тематик. Закінчення uz.ua схоже на дієслово наказового способу, а отже цим можна скористатися.

Доменна зона uz.ua виглядає вкрай привабливою для інвестицій бізнесу в неї. За винятком перерахованих вище, існують такі причини реєстрації адрес в доменній зоні uz.ua:

Просування. Пошукові системи знають до якого регіону належить доменна зона uz.ua, а отже створюють розташованим тут ресурсів привілейовані умови. Деякі вирішують купити і розмістити свої ресурси в доменній зоні uz.ua виключно з цієї причини. За інших рівних, вище у видачі конкретного регіону буде сайт, що знаходиться в доменній зоні uz.ua.
Доступні ціни. Реєстрація в доменній зоні uz.ua варто зовсім недорого. При цьому, є можливість оплатити відразу на десять років вперед. Це зручно, оскільки дозволяє на довгий час забути і фінансових і суміжних питаннях. Залишається і більш звичний варіант - купити найменування в доменній зоні на рік.
Український трафік. Для цієї мети доменна зона uz.ua підходить якнайкраще. Пошукові системи направляють на ресурс переважно український трафік.

Трохи з історії домену uz.ua

Хоча спочатку uz.ua була створена переважно для мешканців конкретних населених пунктів, дуже швидко це змінилося. Причина, ймовірно, в особливому звучанні закінчення uz.ua, яке дозволяє розміщувати ресурси практично будь-якого напрямку.

Сьогодні тут можна побачити бізнес ресурс, сайти громадської тематики, а також багато іншого. Хоча, комерційний напрямок продовжує залишатися провідним, громадські та інформаційні ресурси також складають значну частку.

Щоб отримати найменування по найбільш привабливою ціною, рекомендується звернутися до нас, в компанію CityHost. Ми пропонуємо вигідні умови, а також широкий спектр додаткових послуг. Зокрема, хостинг або продовження терміну володіння.

Переваги реєстрації uz.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації uz.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен uz.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.