CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен TOOLS

Реєстрація домена tools за 1396.00 грн.

Показувати ціну tools в

Вартість домену tools
Реєстрація 1396.00
Продовження 1396.00
Трансфер 1086.00
Відновлення 5799.00
Особливості tools
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 0

Домени tools призначені для сайтів про інструменти та сфери їх застосування. Допускається створення як комерційних, так і некомерційних ресурсів. Реєстрація абсолютно вільна і не вимагає додаткових перевірок.

Перед тим як купити слід переконатися в наявності вільного імені.

Для кого домен tools?

Домени tools ідеально підходять для будь-якої технічної тематики, оскільки всюди застосовуються ті чи інші інструменти. Також серед доменів tools є достатня кількість ресурсів на комп'ютерну та суміжну з нею тематиками. У сучасному світі обчислювальні машини це такий же інструмент як гайковий ключ.

Сегмент інтернету tools створений як для комерційних, так і для інформаційних ресурсів. Однак, якщо бізнес використовує доменну зону tools переважно для торгівлі інструментами або повідомлення потенційних клієнтів про власне виробництво, то інформаційна складова доменної зони tools набагато ширше і тут є багато різноманітних тематик.

Серед інших причин популярності доменної зони tools можна виділити:

Поєднання вузької ніші і широти тематик. Інструменти, хоча і здаються, вельми вузьким поняттям, застосовуються в багатьох областях людської діяльності. Завдяки цьому доменна зона tools наповнюється дійсно різними і цікавими ресурсами.
Звучне ім'я. Доменна зона tools звучить красиво і її імена користуються заслуженою популярністю. Якщо тематика ресурсу дійсно відповідає доменній зоні tools, пошукові системи враховують цей фактор і демонструють сайт вище у видачі.
Інвестиція в майбутнє. Один із трендів сучасного інтернету полягає в повідомленні користувача про свій сайт ще до безпосереднього відвідування. Зроблено це завдяки використанню тематичних доменних зон, в тому числі, tools.

Трохи з історії домену tools

Доменна зона tools з'явилася відносно недавно, але вже встигла завоювати популярність як серед користувачів, так і власників сайтів. Реєстрація в tools відкрита, купити може кожен охочий.

Однак, щоб реєстрація була на найвигідніших умовах, ми рекомендуємо скористатися нашою компанією - CityHost. Ми також пропонуємо купити хостинг, продовження володіння і інші популярні послуги. Якщо потрібно, можна перенести ім'я з іншого хостингу.

У разі необхідності, можна приховати інформацію про власника в WHOIS.

Переваги реєстрації tools у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації tools у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

  • Миттєва реєстрація
  • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
  • Система sms-нагадувань
  • Приховування персональних даних
  • Заборона операцій з доменом
  • Повна автоматизація в управлінні
  • SRV, NS, AAA-записи
  • Зручна панель управління
  • IDN
  • Сертифікат про реєстрацію домену
  • Автоподовження послуги
  • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен tools, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.