CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен SUMY.UA

Реєстрація домена sumy.ua за 329.00 грн.

Показувати ціну sumy.ua в

Вартість домену sumy.ua
Реєстрація 329.00
Продовження 329.00
Трансфер 199.00
Відновлення 658.00
Особливості sumy.ua
IDN
Час реєстрації До 24 годин
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

SUMY.UA - регіональний домен міста Суми та Сумської області. В першу чергу, доменна зона SUMY.UA призначена для населення зазначеного міста, а також комерційних і некомерційних організацій, які працюють в цьому районі або орієнтовані на відповідний регіон.

Станом на 2018 рік відсутні будь-які обмеження на реєстрацію нової адреси в доменній зоні SUMY.UA. Щоб купити домен в SUMY.UA, потрібно переконатися в тому, що необхідна адреса вільна. Потім можна відправити заявку і купити домен в SUMY.UA.

Мінімальна кількість символів в назві домену - три. Максимум становить шістдесят три.

Для кого SUMY.UA?

Доменна зона SUMY.UA користується попитом у людей із зазначеного регіону, комерційних і некомерційних організацій, приватних осіб. Доменна зона SUMY.UA вже включила в себе безліч розважальних, пізнавальних та інших сайтів, які орієнтовані на жителів інших регіонів або всю Україну в цілому.

У той же час, доменна зона SUMY.UA відома пошуковим системам. Якщо власник сайту очікує побачити у себе на ресурсі жителів міста Суми, тоді доменна зона SUMY.UA - найкращий вихід. Пошукові системи віддають перевагу регіональним доменам за відповідними запитами.

Також доменна зона SUMY.UA - ідеальний спосіб реєстрації якісної адреси сайту за мінімальною ціною. Мінімальний термін, на який можна купити домен, становить один рік. Максимальний термін реєстрації сягає трьох років.

Купити і зареєструвати SUMY.UA можна за максимально короткий термін. Досить відправити заявку, сплатити реєстрацію, - і всі необхідні процедури будуть завершені через двадцять чотири години.

Трохи з історії SUMY.UA

Доменна зона SUMY.UA - сегмент інтернету, який швидко розвивається. Хоча спочатку передбачалося, що SUMY.UA буде використовуватися тільки жителями зазначеного міста, подальший розвиток вніс свої корективи.

Сьогодні купити домен в SUMY.UA може будь-хто без додаткових перевірок або вимог. CityHost пропонує найкращі умови співпраці. У нас можна замовити адресу в SUMY.UA за доступною ціною. CityHost - це не тільки офіційний реєстратор доменних імен, за допомогою якого можна придбати адресу в SUMY.UA, але і компанія, що надає послуги хостингу, оренди виділених і віртуальних серверів.

Переваги реєстрації sumy.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації sumy.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен sumy.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.