CityHost.UA
Допомога і підтримка

Домен RU

Реєстрація домена ru за 161.00 грн.

Показувати ціну ru в

Вартість домену ru
Реєстрація 161.00
Продовження 161.00
Трансфер 0.00
Відновлення 0.00
Особливості ru
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 1 роки
Мінімальна кількість символів в імені 2

.RU - національний домен верхнього рівня для Росії. Це наймасовіша російська доменна зона, яка нараховує понад 5 мільйонів доменних імен.

Домен .RU сьогодні можуть зареєструвати, купити і продовжити реєстрацію всі бажаючі без обмежень, в тому числі нерезиденти Росії.

.RU не допускає реєстрацію на мовах нелатинських абеток (не підтримує IDN). Можна використовувати тільки латинські символи. З відмінних особливостей реєстрації важливо наголосити на необхідності пред'явлення копій підтверджуючих документів. При продовженні домену перевірка документів може бути проведена за запитом реєстратора.

Все, що вам потрібно зробити для покупки - це перевірити наявність вільного доменного імені в цій доменній зоні і зареєструвати його. Наша процедура покупки і реєстрації домену в цій доменній зоні в один клік максимально проста і проходить моментально.

Для кого домен .RU?

Перш за все, домен .RU використовується компаніями, організаціями та фізичними особами, бізнес або інша діяльність яких пов'язана з Російською Федерацією.

Якщо вам важливі статусність, впізнаваність і звучність імені вашого домену на території Росії, домен .RU для вас.

Вважається, що .RU чудово підходить для сайтів найрізноманітнішої тематики і напряму діяльності. Міжнародні компанії, діяльність яких пов'язана з Росією, також вважають за краще реєструвати доменне ім'я в цій доменній зоні. Доступна реєстрація і відносно невисока вартість покупки і продовження реєстрації додали доменній зоні ще більшої популярності. Всі дії з доменом повністю автоматизовані і проводяться через реєстраторів доменних імен, до яких відноситься і CityHost. Переконавшись, що бажане доменне ім'я вільне, поспішайте його зареєструвати, тому що конкуренція в цій російській доменній зоні найбільша.

Цей домен підійде Вам, якщо Ваша мета:

 • зареєструвати доменне ім'я в найбільш впізнаваній і популярній російській доменній зоні,
 • створити сайт зі звучним ім'ям і залучити до нього увагу,
 • підкреслити територіальну приналежність або ведення діяльності на території Російської Федерації.

Трохи з історії домену .RU

Домен .RU був делегований в 1994 році. Його поява фактично ознаменувала початок Рунету. Цікаво, що спочатку домен .RU планувався як наступник домену .SU, який припинив приймати заявки на реєстрацію з моменту появи доменної зони .RU. Але з 2002 року відновилася вільна реєстрація.

Домен швидко став популярним і впізнаваним в усьому світі. Адміністратором доменної зони є Координаційний центр національного домену мережі Інтернет.

Переваги реєстрації ru у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації ru у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.83

з 5
на основі 66
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен ru, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.