CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен PRO

Реєстрація домена pro за 997.00 грн.

Показувати ціну pro в

Вартість домену pro
Реєстрація 997.00
Продовження 997.00
Трансфер 775.00
Відновлення 5405.00
Особливості pro
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 4

Домен .PRO

Домен PRO - тематична доменна зона, метою створення якої є підкреслити професіоналізм пропонованих на сайтах з таким доменом послуг.

З появою доменної зони .PRO організаціям та окремим експертам відкрилися нові можливості. Для реєстрації доменів PRO були необхідні документи, що підтверджують легальність професійної діяльності. Це накладало серйозну відповідальність за рівень надаваних послуг і означало, що тільки ліцензовані спеціалісти та організації зможуть зареєструвати домен в зоні .PRO.

Спочатку мова йшла тільки про обмеженому колі професіоналів своєї справи: адвокатів, інженерів, лікарів та інших медичних фахівців. Пізніше цей список розширився до декількох десятків видів діяльності, а також з'явився пункт «та інші спеціальності». Змінилися і необхідні документи, і тепер зареєструвати домен .PRO можна було після надання диплома про вищу чи спеціальну освіту, сертифіката спеціаліста, статуту підприємства та ін

З 16.11.2015 року домен .PRO доступний кожному, хто вважає себе професіоналом. Що він може дати вам? В першу чергу, це статус. Якщо ви вважаєте себе експертом у своїй галузі знань, нехай домен говорить про те ж. До того ж він точно виділить вас на ринку серед конкурентів і допоможе потенційним клієнтам прийняти рішення в вашу користь. Неважливо, чи надаєте ви послуги, як організація або приватна особа, домен .PRO створює перше враження про вас, як про професіонала, а високий рівень сервісу тільки зміцнює лояльність клієнтів.

Переваги реєстрації pro у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації pro у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен pro, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.