CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен POLTAVA.UA

Реєстрація домена poltava.ua за 299.00 грн.

Показувати ціну poltava.ua в

Вартість домену poltava.ua
Реєстрація 299.00
Продовження 299.00
Трансфер 177.00
Відновлення 598.00
Особливості poltava.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

Доменна зона poltava.ua відноситься до регіональних доменів і призначена для жителів і організацій міста Полтава і області. Станом на 2018 рік реєстрація в доменній зоні poltava.ua повністю відкрита без яких би то не було обмежень.

Для кого домену poltava.ua?

Перш за все, домен poltava.ua призначений для жителів міста і організацій, які ведуть свою діяльність на території зазначеного регіону. Однак, на цьому переваги домену poltava.ua не обмежуються.

Багато хто бажає купити адреса в доменній зоні poltava.ua по одній з наступних причин:

Довгий термін. Допускається реєстрація в доменній зоні poltava.ua на термін від одного року до десяти років. Скористайтеся цим правом щоб купити адреса в перспективній доменній зоні на тривалий термін.
Простота просування. Доменна зона poltava.ua відкриває можливість простого просування у відповідному регіоні. Досить купити адреса в доменній зоні poltava.ua. Пошукові системи дають перевагу регіональним сайтам при просуванні.
Звучне ім'я. Реєстрація в доменній зоні poltava.ua особливо актуально для комерційних організацій і структур. Споживач відразу розуміє, що мова йде про сайті, який працює для жителів зазначеного міста. Poltava.ua однаково підійде як організаціям, присутнім на території всієї України, так і тим, які працюють виключно в зазначеному регіоні. У першому випадку рекомендується також придбати адреси інших регіонів.
Доступна ціна. Отримайте привабливий адресу за мінімальною ціною!

Трохи історії домену poltava.ua

Спочатку передбачалося, що poltava.ua буде використовуватися тільки жителями однойменного міста. Згодом ситуація змінилася. Poltava.ua дарує можливість отримати дійсно звучне ім'я для свого ресурсу, до того ж отримати у володіння його на тривалий термін.

Додаткова перевага в тому, що будь-які було обмеження на придбання poltava.ua відсутні.

Офіційний реєстратор CityHost дарує можливість всім бажаючим придбати адреса в poltava.ua. Також ми Пропонуєтся розміщення ресурсів на наших потужностях, продовження або перенесення зазначеного ресурсу.

Щоб придбати на найбільш вигідних умовах рекомендується уважно стежити за оновленнями на нашому сайті. Ми робимо клієнтам нові акції та спеціальні пропозиції.

Переваги реєстрації poltava.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації poltava.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен poltava.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.