CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен PL.UA

Реєстрація домена pl.ua за 299.00 грн.

Показувати ціну pl.ua в

Вартість домену pl.ua
Реєстрація 299.00
Продовження 299.00
Трансфер 177.00
Відновлення 598.00
Особливості pl.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

PL.UA - публічний домен другого рівня, частина української зони .UA. Використовується для сайтів, орієнтованих на жителів Полтави і Полтавської області.

Купити доменне ім'я можуть абсолютно всі бажаючі. Адреси в доменній зоні PL.UA відрізняються доступною вартістю.

Реєстрація доменного імені PL.UA не займає багато часу. Ви можете легко перевірити доступність бажаної адреси перед тим, як його купити.

Для кого PL.UA?

Доменна зона PL.UA призначена, в основному, для комерційних, некомерційних та адміністративних структур. Також PL.UA затребувана тими, хто хоче отримати звучне ім'я для свого ресурсу.

Доменна зона PL.UA підходить для ресурсів абсолютно будь-якої тематики. Також в цій зоні іноді розташовуються сайти організацій, що працюють на території всієї України. Для кожного регіону відкривається власний ресурс. Такий підхід зручний і не вимагає значних фінансових витрат.

Реєстрація PL.UA підійде вам, якщо вам потрібні:

 • Трафік з Полтави. Якщо клієнт вирішив купити адресу в PL.UA, скоріше за все, переслідує описану мету. Це зручно, адже пошукові системи розуміють, що сайти, розташовані в PL.UA, призначені саме для такого трафіку. З'являється конкурентна перевага при просуванні.

 • Звучне ім'я. При бажанні, можна знайти безліч цікавих і доступних імен в зоні PL.UA. Реєстрація не займає багато часу і дуже проста.

 • Простота придбання. Щоб отримати гарну назву для свого ресурсу в зазначеній зоні, не потрібно робити ніяких додаткових дій, крім безпосередньої покупки. Вона доступна всім бажаючим.

Трохи з історії PL.UA

Стати володарем імені в PL.UA можна з 1995 року, коли домен був делегований, і з тих пір він користується великим попитом. На сайтах PL.UA можна зустріти не тільки ресурси комерційних і некомерційних організацій, але також сайти, присвячені Польщі і польській культурі.

Популярність доменного імені також пояснюється можливістю швидко знайти і зареєструвати гарне ім'я.

Ми пропонуємо купити домен в зоні PL.UA за доступною ціною. CityHost допоможе зареєструвати і потім подовжити термін існуючої адреси.

Придбати домен PL.UA можна на термін один або два роки. Подовжується на аналогічний термін на два роки. Процедура займає мало часу.

Щоб максимально знизити вартість придбання, рекомендується стежити за регулярними акціями, та за знижками.

Переваги реєстрації pl.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації pl.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен pl.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.