CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен ORG

Реєстрація домена org за 749.00 грн.

Показувати ціну org в

Вартість домену org
Реєстрація 749.00
Продовження 749.00
Трансфер 485.00
Відновлення 6399.00
Особливості org
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 3

.ORG - міжнародний домен верхнього рівня, один з найбільш популярних і авторитетних доменів в світі. .ORG - звучний для більшості мов домен, який добре запам’ятовується. Популярності домену додав і той факт, що сьогодні відсутні будь-які обмеження на його реєстрацію.

Домен .ORG сьогодні можуть зареєструвати, купити і подовжити реєстрацію всі бажаючі громадські організації, комерційні структури і приватні особи. Це призвело до того, що знайти незайнятий домен в цій зоні стало непростим завданням.

.ORG допускає реєстрацію домену на мовах нелатинської абетки (підтримка IDN), зокрема підтримує кириличні символи.

Все, що вам потрібно зробити - це перевірити наявність вільного доменного імені в цій доменній зоні і зареєструвати його. Наша процедура покупки і реєстрації домену в цій доменній зоні в один клік максимально проста і проходить моментально.

Для кого домен .ORG?

Якщо вам важливі авторитетність, впізнаваність і звучність імені вашого сайту, домен .ORG для вас. Багато хто справедливо розглядає цей домен як альтернативу найпопулярнішому в світі домену .COM. Особливо якщо мова йде про міжнародні та регіональні громадські і некомерційні організації, для яких важливо, щоб їхня інформація сприймалася як така, що йде від незаангажованого, неупередженого і авторитетного джерела.

При створенні доменної зони .ORG передбачалося, що домен буде використовуватися тільки громадськими організаціями, будь-якої сфери діяльності, для реєстрації яких не підходила жодна з існуючих доменних зон.

Сьогодні ці обмеження зняті заради популяризації та комерціалізації домену. Вільна реєстрація без обмежень і відносно невисока вартість покупки і продовження реєстрації додали цій доменній зоні популярності у всьому світі.

Всі дії з доменом повністю автоматизовані і проводяться через реєстраторів доменних імен, до яких відноситься і CityHost. Переконавшись, що бажане доменне ім'я вільне, поспішайте його зареєструвати, тому що конкуренція в цій міжнародній доменній зоні одна з найбільших.

Цей домен підійде Вам, якщо Ваша мета:

 • Зареєструвати доменне ім'я в одній з найбільш відомих і популярних міжнародних доменних зон.
 • Створити сайт зі звучним ім'ям і привернути до нього увагу.
 • Отримати пріоритетність в пошуковій видачі.
 • Створити атмосферу довіри і неупередженості до розміщеної інформації серед відвідувачів сайту.

Трохи з історії домену .ORG

Домен .ORG був одним з перших доменів верхнього рівня (разом з доменами .COM, .EDU, .GOV, і ін.), які були делеговані в січні 1985 р. Ім'я домену походить від англійського слова "Organization" ("організація, установа "). Спочатку передбачалося, що домен буде призначений для громадських і некомерційних організацій, яким не підходив жоден з існуючих доменів. Однак обмеження згодом були зняті.

Домен швидко став набирати популярність у всьому світі. Незважаючи на те, що в багатьох країнах передбачені домени другого рівня, розташовані під національним доменом верхнього рівня (наприклад ORG.UA), міжнародний домен .ORG не втрачає свою популярність.

Адміністратором доменної зони є компанія Verisign.

Переваги реєстрації org у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації org у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен org, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.